0 Muļķis jeb Āksts

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šīs kārts parādīšanās stāsta par to, ka jums ir pienācis laiks samaksāt par pagātnes grēkiem un atdot parādus, lai varētu virzīties tālāk. Taču vienalga jūs nevarēsiet redzēt ceļu, pa kuru ejiet. Šī kārts parādās tad, kad jūsu dzīvē sākas kaut kas jauns. Tā var norādīt uz to, ka jums ir parādījušās ļoti perspektīvas iespējas. Iespējams, ka jums ir jāpieņem ļoti svarīgs lēmums, kas jums pavērs jaunus ceļus. Taču jaunais sākums var aizvest jebkur: iespējams, ka jums uzradīsies jauns, labs draugs, vai arī jums vienkārši nāksies peldēt pa straumi. Muļķis apzīmē tādu jūsu dzīves periodu, kurā ir spēcīgi jūsu nervu satricinājumi. Negaidītie situāciju risinājumi var izsist jūs no līdzsvara. Dažkārt Muļkis apzīmē arī reāla ceļojuma sākšanos.

 

Kopējais raksturojums: Nezināmais, slēpta informācija, iespējams ceļš, laupīšana (jauneklis ar maisu uz pleca), neprātīga uzvedība, jaunekliska muļķība, vājprāts.
Darbs: tūrisms; šovbizness (kaut kas saistīts ar estrādi, cirku, izklaidēm); kriminālais bizness; sīks kabatzaglis. Nav tā labākā kārts priekš biznesa; neapdomīga rīcība, lietas palaišana pašplūsmā. Nenoformējusies karjera. Bieži runā par darba maiņu. Viena no nabadzības kārtīm.
Veselība: vieglprātīga attieksme pret veselību. Psihiska saslimšana, vāja veselība. Iespējama grūtniecība. Viena no kārtīm, kas simbolizē nāvi (apgrieztā pozīcijā kopā ar citām kārtīm)
Attiecības: flirts, kūrorta romāns, neliela intriga. Nekas nopietns.
Cilvēka psihotips: Vieglprātīgs, avantūrisks cilvēks. Cilvēks ar „ savu dievu”( dzērāja veiksme) – izspruks sveikā cauri grūtā situācijā vai paklups uz gluda ceļa. Var simbolizēt cilvēku, kas iegrimis savā pasaulē. Centieni pievērts sev uzmanību, ekscentrisms.
Padoms, brīdinājums: Peldēt pa straumi, uzticēties liktenim. Nebūvēt grandiozus plānus. Mainīt vidi, darbu, iet izvēdināt galvu. Kā brīdinājums – apstākļi ir neprognozējami un nevar sniegt konkrētas rekomendācijas. Brīdina, ka jautājums nav korekti noformulēts.
Jā vai nē: Nevar dot precīzu atbildi. Iemesli var būt dažādi. Piemēram, netiek ņemti vērā kādi lietas apstākļi, vai arī viss ir atkarīgs no tā, kā rīkosies jautātājs.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Muļķa kārts šādā pozīcijā aicina jūs neriskēt. Pirms kaut ko darāt vai pieņemiet lēmumu, vajag visu kārtīgi pārdomāt un izvērtēt situāciju. Jums var rasties sajūta, ka atrodieties kraujas malā un jebkurā brīdi variet nokrist. Taču no otras puses šī kārts var brīdināt, ka ir muļķīgi turēties pie savas pārliecības, jo tā var izrādīties nepareiza. Nevajag pieņemt impulsīvus lēmumus. Jūsu domas un spriedumi var izrādīties kļūdaini.

 

Kopējais raksturojums: dod cerību uz situācijas noskaidrošanu, runā par tuvojošos stabilitāti.
Darbs: Situācijas atrisināšanās uz labo pusi (nauda atradīsies, līgums tiks noslēgts). Darba atrašana vai paaugstinājums. Perspektīvs projekts, stažēšanās vai pārbaudes laika beigas. Atgriešanās no komandējuma.
Veselība: Izveseļošanās, palikšana stāvoklī vai bērna piedzimšana.
Attiecības: Perspektīva satikšanās (iepazīšanās). Attiecību vai apstākļu noskaidrošana (līdz kam novedīs šī skaidrošanās, vajag pārbaudīt ar citu kārti).
Cilvēka psihotips: Vieglprātīgs, avantūrisks cilvēks. Cilvēks ar „ savu dievu”( dzērāja veiksme) – izspruks sveikā cauri grūtā situācijā vai paklups uz gluda ceļa. Var simbolizēt cilvēku, kas iegrimis savā pasaulē. Centieni pievērts sev uzmanību, ekscentrisms.
Padoms, brīdinājums: Paskatīties daudz nopietnāk uz lietām. Neatstāt lietas pašplūsmā.
Jā vai nē: Visticamāk, ka „ jā” (iespējams, ka ar nosacījumiem).