10 Fortūnas rats

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šīs kārts parādīšanās tasisnā pozīcijā nozīmē, ka jums sākas jauns dzīves cikls, kas nozīmē pārmaiņas uz labāko pusi. Šī ir ļoti optimistiska kārts. Jūs iegūsiet ļoti izdevīgas pārmaiņas un ilgstošu progresu. Jūs esiet iedarbinājis spēkus, kas aizvedīs jūs pie pieauguma. Jums parādīsies jaunas iespējas, kuras jūs spēsiet izdevīgi izmantot savā labā. Grūtības ir palikušas pagātnē un tagad priekšā jums ir pietiekami ilgstošs veiksmes posms. Iespējams, ka jums ir jāpieņem ļoti svarīgs lēmums, kas ietekmēs visu jūsu tālāko dzīvi. Jūs esiet pabeidzis vienu savas dzīves posmu un esiet gatavs nākamajam. Dažkārt šij kārtij ir arī burtiska nozīme – tās parādīšanās apzīmē transporta līdzekļa iegādi.

 

Kopējais raksturojums: Negaidīta veiksme, neparasta situācija. Spēļu kārts.
Darbs: Azartspēļu nozare. Avantīras.  Negaidīta situācija, kas sola labu peļņu. Negaidīta tikšanās vai zvans. Gadījums ar negaidītām sekām. Var apzīmēt piņķerīgu situāciju ar negaidītu iznākumu.
Veselība: Nestabils stāvoklis. Dažreiz kaut kas pasāp, bet nav bīstami dzīvībai. Problemātiskās zonas: trombi, zarnas, redze (īstas problēmas ir tikai kapgrieztā kārts pozīcijā).
Attiecības: Tikšanās, iepazīšanās – kā tas attīstīsies, nav zināms. Retas tikšanās, laiku pa laikam.
Cilvēka psihotips: Līderis, ved aiz sevis, nezinot galējo mērķi. Avantūrists, fatālists, spēlmanis. Neatkarīgs savā viedoklī, centienos un rīcībā. Zinātkāre. Spēja iekļūt muļķīgās situācijās.
Padoms, brīdinājums: Paļauties uz veiksmi. Pievērst uzmanību zīmēm un nejaušībām. Situācija, kad kaut kas jūs ved.
Jā vai nē: „Jā”. Taču apakšā slēpjas kāds noslēpums, kāds „bet”.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgrieztā pozīcijā Fortūnas rats nozīmē neveiksmi, situācijas izmainīšanos uz sliktāko pusi. Jūsu vēlmes un cerības piedzīvos neveiksmi. Jūsu dzīvē iestājas melnā josla, kuru ir nepieciešams pārciest. Ja esiet ieplānojis kādu riskantu pasākumu, tad kārts brīdina, ka šis nav īstais laiks plānu realizēšanai. Ir jāgaida līdz Fortūnas rats pagriezīsies uz jūsu pusi. Bez krituma nav augšupejas un reizēm ir nepieciešams atrasties pašā apakšā, lai pēc tam varētu sasniegt virsotnes.

 

Kopējais raksturojums: Parasta dzīve, pārsteigumu nebūs. Vienmērīgi procesi, atslodze, dīktstāve.
Darbs: Runā par paplašināšanās iespēju trūkumu, taču arī zaudējumu nebūs. Darba meklējumi ievelkas. Ja darbs jau ir – ilgstošs pastāvīgs darbs vienā vietā. Ilgstoša vienas tēmas izstrāde.
Veselība: Normāls stāvoklis konkrētajam cilvēkam. Nekas jauns. Stabils stāvoklis (gan labs, gan slikts).
Attiecības: Viss pa vecam. Skatīties citas kārtis: paliks kā ir, bet, ja attiecību nav – tad arī nebūs.
Cilvēka psihotips:  Cilvēks, kas rīkojas saviem spēkiem, izejot no apstākļiem.
Padoms, brīdinājums: Uzturiet esošo situāciju – dariet to, ko dariet.
Jā vai nē: Atkarībā no apstākļiem: ja jautājums ir par negaidītiem notikumiem vai perspektīvēm, tad „nē”. Jautājums par kaut kā turpināšanos – „jā”.