11 Taisnīgums

 

 

 

Taisna kārts:

 

Ja izklājumā parādās šī kārts, tad tas parasti nozīmē, ka jums jāizsver milzum daudz dažādu faktoru, lai pieņemtu saprātīgu lēmumu. Tieši tagad no jums tiek prasīta spēja koncentrēties un ļoti uzmanīgi izvērtēt visus iespējamos situācijas attīstības variantus. Pie tam, nekādā gadījumā nedrīkst pazaudēt līdzsvaru. Jums jābūt mierīgam un spējīgam spriest. No otras puses, šī kārts var norādīt uz to, ka jums nāksies piedalīties kādā juridiskā lietā. Šī juridiskā lieta būs godīga un taisnīga. Vai arī uzradīsies trešā neieinteresētā puse, kas spēs pieņemt pareizu un godīgu lēmumu. Pilnīgi iespējams, ka cilvēks, kam nav bijusi taisnība, ļoti drīz jums atvainosies.

 

Kopējais raksturojums: Var vēstīt par tiesas procesiem vai tamlīdzīgām oficiālām darbībām. Eksāmens, pārbaudes. Taču nekas nenorāda uz rezultātu. Nozīmē pienākumus (tai skaitā – augstāko spēku priekšā).
Darbs: Nozīmējuma darbs (neatkarīgi no vēlmes ar to nodarboties). Ilgstošs pastāvīgs darbs. Juridiskais kantoris utt., tiesneši, zinātnieki (fizika, ķīmija, bioloģija), matemātika, ārsti, grāmatveži, ezotēriķi.  Draud tiesas process, komisija, nodokļu pārbaude. No otras puses var runāt par to, ka bizness ir tīrs likuma priekšā. Vajag pārbaudīt ar citām kārtīm.
Veselība: Veselība ir kārtībā, atbilstoša vecumam. Var izlikt kopā ar nāves kārti.
Attiecības: Oficiāla rīcība – laulība vai šķiršanās. Var nozīmēt, ka tikšanās ir karmiska – liktenīga.
Cilvēka psihotips: Pienākuma apziņa, disciplinētība. Vairāk par citiem atstrādā savu karmu. Ilgs mūžš. Labi speciālisti savā lauciņā.
Padoms, brīdinājums: Paļauties liktenim. Uzticēties Dieva gribai. Risināt lietas oficiālā ceļā. Ieteikums vērtsies oficiālās iestādēs (tiesa, policija utt.).
Jā vai nē: Atbilde pēc jautājuma būtības. Bieži „jā”.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Iespējams, ka pret jums patreiz izturas negodīgi vai neobjektīvi. Mērķis, ko esiet nospraudis, tiks sasniegts, taču ne tik drīz. Iespējams, ka jūs esiet upuris kādiem melīgiem apvainojumiem vai arī pats esiet kādu nepelnīti apvainojis vai apsūdzējis. Tiesa, kas pieņems lēmumu jūsu lietā, nebūs taisnīga vai arī pret jums izturēsies neobjektīvi. Cilvēks, kam ir vara un pie kā jūs esiet vērsies pēc palīdzības, var nedaudz ļaunprātīgi izmantot savu varu. Juridisko lietu risināšana var izvērsties jums par sliktu.

 

Kopējais raksturojums: Perioda, darba nobeigums.
Darbs: Tiesas procesi, konflikti ar likumu, valsts iestādēm.
Veselība: Organisma stāvoklis ir izjaukts, vāja imunitāte, slikta veselība. Pati kārts kā tāda nenozīmē nāvi, bet var būt kopā ar attiecīgām kārtīm.
Attiecības: Oficiālu laulību neiespējamība. Karma ir atstrādāta, var iet katrs uz savu pusi.
Cilvēka psihotips: Pārāk liela pārliecība par savu nevainību.
Padoms, brīdinājums: Padoms pabeigt darbus.
Jā vai nē: Atbilde „nē”. Var norādīt uz nepabeigtām lietām. Tiesas procesa iznākums būs negatīvs. Šo kārti vajag pārbaudīt.