12 Pakārtais

 

 

 

Taisna kārts:

 

Ja jūs patreiz veicat kādas darbības, tad tās ir jāpārtauc. Jums ļoti uzmanīgi jāpārskata savi mērķi un sava attieksme. Jūsu patreizējais dzīves posms raksturojas ar to, ka tajā ir iestājies pārbaudījumu laiks, kas jums ar godu ir jāiztur. Šo pārbaudījumu rezultātā jūs iegūsiet noteiktu dzīves skolu. Jums ir iestājies pārejas periods no vecā uz jauno. Jūs esiet spējīgs pašaizliedzīgi sākt realizēt savus sapņus un vēlmes. Lai sasniegtu vēlamos rezultātus, iespējams, ka jums vajag palaist kādu no savas dzīves vai kaut ko upurēt. Pilnīgi iespējams, ka Pakārtais norāda uz to, ka jums vajag izbeigt kādas attiecības, ka ir nonākušas strupceļā.

 

Kopējais raksturojums: Sastinguma periods, kas nepieciešams, lai pārformētos (kokons). Nesteidzīgs apmācību periods, piņķerīgs darbs – rezultāti būs vēlāk. Likteņa sprieduma realizēšanās. Negatīvais aspekts līdz pat nāvei no nelaimes gadījuma.
Darbs: Grūts darbs. Nesola naudu: slikti apmaksāts, piņķerīgs un nepatīkams darbs. Cilvēks mocās darbā. Atstrādā savu karmu. Iegrimšana darbā (problēmā). Notikumu attīstība ir apslēpta. Zaudējumi, parādi, pārāk lieli nodokļi, izputēšanas draudi. Domstarpības ar partneriem. Nepieciešamība pazemoties, dot kukuļus. Var nozīmēt steidzamu iesaukumu armijā.
Veselība: Ļoti slikti. Traumas, slimības: spiediens, insults, smaga grūtniecība (dzemdības). Kopā ar Torni – operācija.
Attiecības:  Ilgs aplidošanas periods – tikai pašā labākajā izklājumā. Biežāk - mokošas attiecības.
Cilvēka psihotips:   Divi personības tipi: pacietīgs teliņš vai vētrains bullis. Darbaholiķis. Pašaizliedzīgas medmāsas, skolotāji, audzinātāji. Ja dzīve nav izdevusies veiksmīga, izjūt pasauli kā ienaidnieku, ko vēlas iznīcināt. Tiekšanās pēc mājīguma, stabilitātes, komforta. Akurātums un pedantisms. Mēdz būt paskopi, taču ne no skopuma, bet tāpēc, ka visu laiku kaut kam taupa vai krāj.
Padoms, brīdinājums: Visbiežāk brīdina par grūtībām, upuri, pazemojumiem. Iesaka iet uz to nākotnes vārdā un pielikt piepūli.
Jā vai nē: Negatīvs iznākums. Drīzāk „nē”. Slimības, naudas nesaņemšana, pieviltas cerības.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Jūs melojat pats sev. Iespējams, ka, lai sasniegtu kādu mērķi, jūs esiet upurējis daļu savas dzīves un esiet to izdarījis pilnīgi lieki. Pilnīgi iespējams, ka jūs dzīvojat tā, kā no jums sagaida citi, atsakoties dēļ tā no saviem mērķiem un vēlmēm. Iespējams, ka noteiktās savstarpējās attiecībās jums ir piešķirta upura loma. Lai gūtu skaidrību, jums vajadzēs agriezt kājām gaisā jūsu ierasto pasauli. Ja situācija skar naudas jautājumus, tad šis nav piemērots laiks investīcijām.

 

Kopējais raksturojums: konflikti dēļ savu interešu aizstāvēšanas vai neatkarības. „Izsista” nauda. Patmīlība, egoisms, nevaldāmība. Darbība pēc saviem ieskatiem.
Darbs: Konkurence, parādu piedzīšana no kāda, palielināta aktivitāte. Gribēsi – panāksi. Darbojies pēc uzbrukuma taktikas un iegūsti visu, vai arī, dabojies maigi, bet nesaņemi neko. Var runāt par karjeras izaugsmi. Ne visai patīkamas sarunas, savu interešu aizstāvēšana.
Veselība: Cilvēks ir tik ļoti iekarsis, ka nemana slimības. Paaugstinātas potences kārts.
Attiecības:  Konflikti, nesaprašanās. Katrs darbojas pēc savām interesēm. Ja atrodas blakus jūtu kārtij, tad var runāt par uzbudinātību (vajag pārbaudīt).
Cilvēka psihotips:   –
Padoms, brīdinājums: Iesaka konfliktēt, darboties savās interesēs.
Jā vai nē: Gribēsi – panāksi (bet tas nenozīmē, ka gribēs un sāks).