14 Mērenība

 

 

 

Taisna kārts:

 

Pateicoties tam, ka jūs protat apvienot dažādus elementus, jūs radiet kaut ko jaunu. Tās var būt jaunas attiecības vai draudzība ar cilvēkiem, kas pieder citai kultūrai vai rasei. Sadarbībā jūs esiet pacietīgs un harmonisks. Jūsu galvenā devīze ir – mērenība un gudra pārvaldīšana. Taču dažreiz jums vajadzētu iet uz kompromisiem. Dažreiz Mērenība runā par to, ka pastāv īslaicīgas šķiršanās iespēja vai kaut kāds pārbaudījums. Tā var būt medicīniska izmeklēšana vai eksāmena nokārtošana.

 

Kopējais raksturojums: Stabilitātes periods. Veselais saprāts – līdz pat aprobežotībai un dogmai. Bieži runā par pārpratumiem, kas saistīti ar laika ritumu: laiks vai nu velkas, vai skrien. Robežu, nosacījumu, uzstādījumu, režīmu un loģiski izstrādātu sistēmu kārts (pretēji Nāves kārtij).
Darbs: Pastāvīgs, ilgstošs darbs. Vinmērīgi plūstoši darījumi. Detaļu štancēšanas rūpnīca, dispečera darbs, ofiss. Nekāda papildus nauda, tikai tik cik pienākas.
Veselība: Kā pulkstenis. Var nozīmēt grūtniecību u veiksmīgas dzemdības (apzīmē iekšējos procesus un pakāpenisku attīstību).
Attiecības:  Ilgstošas attiecības (kāda veida pastāvība – to neizpauž). Sakārtota dzīve.
Cilvēka psihotips: Pacietīgi, akurāti pret darbu, nopietni, pastāvīgi. Grāmatvedis, kadru priekšnieks. Kārtīgi, taisnīgi, principiāli. Var būt neslikti vidējā līmeņa priekšnieki.
Padoms, brīdinājums: Novest lietas līdz galam, sakārtot domas. Novest līdz galam ieplānotās lietas. Veikt tīrīšanu. Paļauties uz laiku, nesteigties.
Jā vai nē: Jā, bet ar laiku.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgrieztā pozīcijā Mērenība runā par to, ka esiet rīkojies pilnīgi neapdomīgi. Tagad jums būs jāizstrebj jūsu rīcības sekas. Jums piemīt seksuāla neuzticība, kas var novest pie ļoti nopietnām problēmām ar jūsu seksuālo partneri. Jums ir uzmācīga ideja, par katru cenu sasniegt nosprausto mērķi, un, dēļ tā, jūs krītat galējībās, kas var novest pie ļoti skumjām sekām. Jūs esiet rīma un šīs graujošās kaislības sekas atspoguļojas uz jūsu figūras un veselības.

 

Kopējais raksturojums: Strauja, negaidīta kārtības, stabilitātes izjaukšana.
Darbs: Reorganizācija (labākajā gadījumā). Nepatikšanas līdz pat izputēšanai. Atlaišana, strīdi, ekstraordināri apstākļi. Ja apkārt ir ļoti pizitīvas kārtis, var runāt par patīkamiem pārsteigumiem (algas pielikums, paaugstināšana).
Veselība: Traumas, operācijas utt.. Mēdz atrasties blakus Nāves kārtij.
Attiecības:  Strīdi, šķiršanās. Reti – negaidīta tikšanās.
Cilvēka psihotips:   –
Padoms, brīdinājums: Nāksies krasi mainīt ierastās lietas (dzīvesveids, kārtība, attiecības).
Jā vai nē: „Nē” uz jautājumiem, kas attiecas uz esošās situācijas saglabāšanos. Krasa apstākļu maiņa.