15 Velns

 

 

 

Taisna kārts:

 

Jums ir radies tāds iespaids, ka esiet iedzīts stūrī un to esiet izdarījis jūs pats. Jūs var nomākt kāda jūsu aizraušanās. Velna kārts parādīšanās runā par to, ka jums vajadzētu aizdomāties: vai gadījumā jūsu kaislība pret naudu un seksu nav pārāk liela? Jums nevajadzētu izmantot savu stāvokli, lai manipulētu ar citiem cilvēkiem vai apmierinātu savas graujošās kaislības. Jūs uzskatiet, ka jums vairs nevar palīdzēt un šis uzskats jums neļauj attīstīties tālāk, atbrīvojoties no saviem netikumiem. Jums vajag pārtraukt visas attiecības, kas jums rada problēmas. Jūsu dzīvē ir ļoti daudz un dažādu baiļu un negatīvu domu. Jums jāiemācās tās pārvarēt.

 

Kopējais raksturojums: Netikumu kārts, no kuriem neredz izeju. Karmiskā pieķeršanās, ko neizraisa augstēkie spēki, bet gan cilvēciskā aprobežotība. Dzīves mīlestības un dzīves un materiālo labumu baudīšanas kārts. Spējas vai interese par buršanos vai maģiju. Tiekšanās pēc augstākās patiesības, atklāsmes.
Darbs: Ienākumi (bieži kredīts vai apsolīti ienākumi), vai arī „kreisā” nauda. Kriminālais bizness, publiskais nams, spēļu zāles. Veiksme var būt laicīga, bet tieši tagad viss ir labi. Seksuālās intrigas darbā.
Veselība: Tiek manipulēts ar veselību, bet patreiz tā vēl ir laba.
Attiecības:  Sekss līdz pat izvirtībām: tik ļoti ir apnicis ierastais, ka meklē jebkādus jauninājumus. Var norādīt uz civillaulību.
Cilvēka psihotips:   Sangvīniķi. Mīl gaumīgi dzīvot. Ciena skaistus sīkumus, smalkumus, estētiku. Var būt labi pavāri. Mīl pārgājienus un ceļojumus. Oratori. Mīl apspriest lielas tēmas. Psihologi (zina aiz kāda striķīša pavilkt). Tieksme uz noslēpumaino: bieži kļūst par ezotēriķiem, kādu zinību sekotājiem. Iespējama tieksme uz homoseksuālismu.
Padoms, brīdinājums: Pievērsiet vairāk uzmanības dzīves materiālajai pusei, tās priekiem, seksam. Brīdina, ka par baudu beigās vajadzēs maksāt. Var apzīmēt krāpšanas risku (kopā ar apgrieztu Priesteri, Mēnesi vai Ākstu).
Jā vai nē: Pēc jautājuma būtības: materiāliem jautājumiem „ jā” ar brīdinājumu par bezmaksas sieru. Var apzīmēt situācijas piņķerīgumu, nezināmo. Cilvēks pieņem vēlamo par patieso vai jautājums vispār nav par to.

Apslēpto zinību vai to pārvaldīšanas kārts (visbiežāk burvestības). Var norādīt uz sektu vai vecām ticībām, seniem dieviem.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Šij kārtij apgrieztā pozīcijā ir divi aspekti. Pozitīvais aspekts ir tajā, ka jūs ļoti drīz tiksiet vaļā no važām. Jūs varēsiet uzvarēt pats sevi. Taču negatīvais aspekts ir tajā jūs rīkojieties ļoti egoistiski un katras jūsu rīcības pamatā ir skopums.

 

Šij kārtij apgrieztā pozīcijā ir divi aspekti. Pozitīvais aspekts ir tajā, ka jūs ļoti drīz tiksiet vaļā no važām. Jūs varēsiet uzvarēt pats sevi. Taču negatīvais aspekts ir tajā, ka jūs rīkojieties ļoti egoistiski un katras jūsu rīcības pamatā ir skopums. Jābūt gatavam, ka dzīvē ienāks asaras, greizsirdība, strīdi, skopums, slimības, atkarība no svešas gribas, aizraušanās ar alkoholu, izlaidīgs dzīvesveids. Visi velna ceļi ved tikai uz elli, tāpēc jābūt gatavam cīņai ar saviem dēmoniem.
Kopējais raksturojums: Laiks norēķināties. Var norādīt uz situāciju, kad jāatsakās no materiālām lietām garīgo interešu labā.
Darbs: Naudas, ienākumu pazaudēšana. Aiziešana uz kolsteri, sektu. Nepiepildītas cerības.
Veselība: Slikti. Var norādīt uz venēriskām slimībām, alkoholismu, narkomāniju. Graujoša maģiskā iedarbība.
Attiecības:  Var norādīt uz priekšrokas došanu garīgām attiecībām, vai arī uz seksuālu nesaderību. Nogurums no attiecībām.
Cilvēka psihotips: Aizdomīgums, izmisums, sabrukuma sajūta, slimīga realitātes uztvere.
Padoms, brīdinājums: Vairāk padomājiet par garīgām lietām, risks pazaudēt materiālos labumus.
Jā vai nē: Materiālos jautājumos – zaudējumi; garīgos jautājumos – ieguvumi (piemēram, pieredzes iegūšana materiālo zaudējumu rezultātā). Var būt viena no slēgtās informācijas kārtīm, īpaši, ja izkrīt kā apstiprinājuma kārts.