16 Tornis

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šīs kārts parādīšanās signalizē par to, ka jums sākas šokējošs un varbūt pat traģisks pārmaiņu periods. Jūsu ierastā dzīves kārtība tiks pinībā sagrauta un jūs pats novērosiet šo procesu. Iespējams, ka jums nāksies pārdot māju vai steidzīgi mainīt dzīvesvietu vai profesiju. Jebkurā gadījumā pārmaiņas, ko pareģo Tornis, dos jums jaunas zināšanas un dzīves skolu, ko jums nāksies apgūt. Un, jo vairāk jūs turēsieties pie vecā dzīvesveida, jo graujošāki un lielāki būs postījumi. Dažreiz Tornis apzīmē zādzību, problēmas ar īpašumu, strīdus ģimenē utt.

 

Kopējais raksturojums: Strauju un negaidītu pārmaiņu kārts (stress, strīdi). Nelaimes gadījumi, pat nāve. Karadarbība. Var būt saistīta (bet reti) ar iedvesmas uzliesmojumiem, radošo apgarotību, laimīgiem gadījumiem.
Darbs: Jaunceltne, remonts, būvdarbi, pārcelšanās uz jaunu ofisu. Strīdi un konflikti kolektīvā, līdz pat izputēšanai (izņemot celtniecības biznesu).
Veselība: Lēkmes, ievainojumi, operācijas, insults, infarkts. Problēmas zonas: mugurkauls, galva, sirds. Viena no nāves kārtīm.
Attiecības:  Strīdi, konflikti, šķiršanās. Retos gadījumos – āfrikāņu kaislības. Kriminālos gadījumos – izvarošana.
Cilvēka psihotips: Līdzīgi Kaujas ratu cilvēkiem, taču atšķiras ar iekšējo jūtīgumu, emocionalitāti attiecībā uz notiekošo. Kopā ar Spēku – viens no enerģiskākajiem arkāniem. Potenciāls ilgi krājas un strauji izpaužas. Nespēj glabāt sakrāto enerģiju. Nespēka periodā var vampirizēt. Bieži kļūst par datoriķiem, radiotehniķiem (nepieciešama mierīga gaisotne, lai varētu pakāpeniski uzlādēties). Ļoti talantīgi mākslinieki, aktieri, magi. Ģeniāli neprāši. Bieži ir psihiskas novirzes. Augsti vērtē kārtību, vienvirzību, pedantiski. Necieš nodevību. Aizvainojami, sentimentāli.
Padoms, brīdinājums: Bez konfliktiem un šķēršļu pārvarēšanas neiztikt. Dažreiz iesaka riskēt. Ja jautājums ir par nekustamo īpašumu, tad  - jaunas mājas.
Jā vai nē: „Nē”.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Tornim apgrieztā pozīcijā ir divi aspekti. Pozitīvais ir tas, ka skandalozā un saspringtā situācija tuvojas beigām. Ļoti drīz jūs varēsiet visu sākt no baltas lapas. Negatīvais aspekts runā par to, ka, iespējams, esošie apstākļi būs pret jums nedaudz negodīgi. Tas, par ko jūs nekad nešaubījāties – kāda struktūra vai attiecības – sagrūs jūsu acu priekšā. Iespējams, jums draud ieslodzījums cietumā. Tas, kas ar jums tagad notiek, ir tiešas sekas tām kļūdām, ko esiet izdarījis savā pagātnē.

 

Kopējais raksturojums: Pārdzīvojumi pēc nepatikšanām, atjaunošanās pēc krīzes.
Darbs: Parādi tiks atdoti; sagrautā atjaunošana, remonta pabeigšana, profilakse. Darba atrašana.
Veselība: Pēcoperācijas, atveseļošanās stāvoklis. Atjaunošanās.
Attiecības:  Izlīgums.
Cilvēka psihotips: Atjēgšanās pēc stresa.
Padoms, brīdinājums: Iesaka nodoties atjaunošanās procesiem, atdot parādus, izlīgt, veikt remontu, neatstāt lietas uz vēlāku laiku. Nomierināties un parūpēties par veselību.
Jā vai nē: „Jā”. Pēc pārbaudījumiem iestājas gaišais posms. Kļūs vieglāk, sliktākais jau ir aiz muguras.