17 Zvaigzne

 

 

 

Taisna kārts:

 

Zvaigznes parādīšanās runā par to, ka jums ir pienācis ļoti labs laiks – visiem jūsu projektiem un idejām. Jums pilnībā jāpaļaujas uz savu intuīciju un tā jums palīdzēs sasniegt jaunas virsotnes. Kārts runā par cerību, iedvesmu un prieku. Jums ir savs sargeņģelis, kas par jums rūpējas. Ja esiet nedaudz saguris, tad jums vajag savākties un sakoncentrēties, jo tieši tagad jūs spēsiet atrisināt savas problēmas. Ļoti bieži Zvaigznes parādīšanās runā par to, ka jums vajadzētu pievērst uzmanību kaut kādām savām prasmēm, kas prasa sev ciešu uzmanību un koncentrēšanos.

 

Kopējais raksturojums: Bieži saistīts ar valodu (runāšana sudrabs, klusēšana zelts).  Atlases ideja, pazušana no redzesloka ( no tejienes jēdzines – laupīšana). Cerības, jauns sākums (kopā ar Velnu – veltas cerības). Iziešana no mērenības rāmjiem. Ceļš (drīzāk garīgs, radošs, izglītojošs).
Darbs: Jauns, neattīstīts bizness: ir viss nepieciešamais izaugsmei, vajag tikai pacensties. Tūrisma aģentūra. Iespējama karjeras izaugsme, jauns, labs darbs (kad – to vajag precizēt ar citu kārti).
Veselība: Izveseļošanās, uzlabojumi pēc krīzes. Iespējama grūtniecība.
Attiecības: Viss vēl priekšā. Romantika. Nestāsta par attiecību iznākumu, laulībām.
Cilvēka psihotips: Romantisms, avantūrisms, optimisms. Vēlme pēc interesantas dzīves. Ziņkārība. Lielas mākslinieciskās spējas. Atšķirībā no cilvēkiem Velna - nevīžas un šmuļi. Vientieši. Telšu tūristi, rakstnieki. Ekstrasensorās spējas.
Padoms, brīdinājums: Iesaka ticēt nākotnei, sākt jaunu lietu, radīt aizdīgļus nākotnei, gatavoties kaut kam. Ķerties pie lietām radoši.
Jā vai nē: „Jā”, bet nedaudz vēlāk kā gaidījāt vai arī nāksies pacensties.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Arī apgrieztā pozīcijā Zvaigzne saglabā savu pozitīvo spēku. Tā runā par to, ka jums apkārt ir milzum daudz garīgu bagātību, par kurām jūs pat nenojautāt. Jūsu ieceru realizēšana var nedaudz kavēties, taču neskatoties uz to, viss beigsies labvēlīgi. Lai realizētu jūsu plānus, jāpārvar personīgais pesimisms un neticība saviem spēkiem. Jums paveras daudzsološas iespējas, bet jūsu bailes un nepārliecinātība neļauj tās izmantot. Taču Zvaigznei apgrieztā pozīcijā ir arī sava negatīvā puse. Tas ir cerības zudums, depresīvs noskaņojums vai iespēja saslimt.

 

Kopējais raksturojums: Vai nu vēlmju piepildījums, vai cerības zudums. Vajag pārbaudīt.
Darbs: Mērķu sasniegšana vai plānu izjukšana. Vai nu tulīt, tulīt atradīs darbu, vai nu nekādas perspektīves.
Veselība: Stabils stāvoklis. Hroniskas vai arodslimības.
Attiecības:  Vai nu, vai nu. Skatīt blakus kārtis, pārbaudīt.
Cilvēka psihotips: Neplāno priekš nākotnes, cenšas atstāt ilūzijas aiz muguras.
Padoms, brīdinājums: Neuzsākt neko jaunu, nenodoties sapņiem, būt praktiskam.
Jā vai nē: Vai nu, vai nu (vajag pārbaudīt).