18 Mēness

 

 

 

Taisna kārts:

 

Mēness brīdina par meliem vai krāpšanu, par negodīgumu vai pašapmānu. Kārts stāsta par to, ka jūs ieejiet nestabilitātes un nepārliecinātības periodā. Šķēršļi, kas ir jums apkārt, atrodas jūsu zemapziņā. Tas nozīmē, ka pirmais, ar ko jums nāksies cīnīties, lai sasniegtu mērķi, esiet jūs pats. Vai arī nozīmē to, ka viss apslēptais kļūst skaidrs un saskatāms. Jums radīsies iespēja pielietot savu talantu literatūrā, glezniecībā, psiholoģijā vai psihiatrijā. Jums vajadzētu ieklausīties savos sapņos un intuīcijā. Iespējams, ka tieši šajā situācijā svarīgāk ir uzticēties savām jūtām un izjūtām nekā aprēķinam un analīzei.

 

Kopējais raksturojums: Ceļš. Nezināmais. Par laika apstākļiem –mitrums, drēgnums, lietus.
Darbs: Tūrisms, saistīts ar braucieniem pie (vai  pa) ūdens. Pārējos gadījumos var norādīt uz ienaidniekiem, konkurentiem, intrigām un slēptu risku. Nestabili darba apstākļi. Dukumentu parakstīšana, kuros ir apslēpts teksts ar sīkiem burtiem. Var nozīmēt sarunas par štatu samazināšanu vai arī skraidīšanu darba meklējumos.
Veselība: Ļoti vāja veselība. Bīstamas saslimšanas, kas saistītas ar šķidrumu (asinis, limfa, nieres, vēzis, ginekoloģija). Psihiskas saslimšanas (šizofrēnija, autisms).
Attiecības:  Krāpšana. Attiecības, kas nav atklātas.
Cilvēka psihotips: Dziļa iekšējā pasaule. Gaišreģi un sapņotāji. Visu uztver slimīgi. Uzmanīgi attiecībās. Var maskēties aiz spēcīgas maskas, taču iekšēji maigi, aizvainojami. Nepieciešama emocionālā aizsardzība. Radoši, taču drīzāk emocionāli, nevis ģeniāli. Tieksme uz pašnāvību. Īpaši uzņēmīgi pret maģisko iedarbību.
Padoms, brīdinājums: Uzmanīties. Ņemiet vērā partneru raksturojumu (vai viņi gadījumā nemelo?). Meditējiet. Pievērsiet uzmanību saviem sapņiem, intuīcijai. Pastāv risks pieņemt vēlamo par esošo.
Jā vai nē: Ne šis, ne tas. Neprecīzs jautājums. Neprognozējama situācija. Jautātājs pieņem vēlamo par esošo. Vajag pārbaudīt ar citām kārtīm.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgrieztā pozīcijā šī kārts signalizē par to, lai jūs pat nemēģiniet neko uzsākt, kamēr nebeigsies nestabilitātes un neskaidrības periods. Jums jāsper solis uz gaismu. Tas, kas vēl nesen šķita neskaidrs un neizprotams, paliek skaidrs un caurspīdīgs. Iespējams, ka pavisam drīz jūs uzzināsiet par slepenu nelabvēli, kas apdraud jūsu labklājību. Iespējams, ka jums izdosies novērst zādzību, kaut kādas intrigas vai sazvērestību. Iespējams, ka spēsiet pārtraukt pārlieku lielu aizraušanos ar alkoholu vai narkotikām.

 

Kopējais raksturojums: Situācijas noskaidrošanās (atšķirībā no Priesterienes, situācija ir iekšēja). Apslēptais kļūst redzams.
Darbs: Noslēpumu atklāšana, atklāta saruna, intrigu beigas. Informācijas saņemšana darba meklējumos (meklētājs ticis skaidrībā).
Veselība: Smaga stāvokļa uzlabošanās. Slimības, kas saistītas ar šķidrumiem organismā. Infekcijas, kas izplatās pa gaisu.
Attiecības:  Atklāta un nepatīkama saruna.
Cilvēka psihotips: –
Padoms, brīdinājums: Tiekties pēc skaidrības, visu izzināt, noskaidrot, nepalaist garām sīkumus, kārtīgi izpētīt piedāvājumu. Ja būsiet uzmanīgs, izvairīsies no riska. Var būt kā ieteikums atteikties no brauciena.
Jā vai nē:  50 pret 50. Noskaidrosies vēl citi apstākļi, kas var visu ainu pielnībā izmainīt.