19 Saule

 

 

 

Taisna kārts:

 

Jūsu dzīvē beidzot ielauzīsies saules stariņš. Jums iestājas cerību, svētku, optimisma, veiksmes, laimes un veselības periods. Ja jūs esiet students, tad veiksmīgi nokārtosiet visus eksāmenus. Visus pārbaudījumus, kas jums radīsies šajā laikā, jūs izturēsiet godam. Jūsu lēmumi būs apzināti un racionāli. Jūs esiet pilns dzīvības spēka un veselības. Ja tulkot kārts nozīmi burtiski, tad tā nozīmē ļoti drīzu braucienu uz jūru vai vienkārši viena diena pavadīta pie dabas svaigā gaisā, saulītē. Jūs pavadīsiet laiku ar saviem draugiem vai radiniekiem, viss būs viekārši lieliski.

 

Kopējais raksturojums: Vienmēr runā par vēlmju piepildīšanos.
Darbs: Stabils bizness. Labas attiecības ar partneriem un kolēģiem. Stabili ienākumi. Darbs – ideālais variants.
Veselība: Lieliska veselība. Enerģiskums, kas pielīp arī apkārtējiem.
Attiecības:  Mīlestība, draudzība, savstarpējā sapratne, ģimene, mājas, laulību iespējamība, bērnu piedzimšana. Cilvēks grib būt kopā ar vaicātāju – pirmkārt, garīgā līmenī.
Cilvēka psihotips: Augstsirdība, labsirdība, dāsnums, atvērtums, līdzcietība.
Padoms, brīdinājums: Nepalikt vienam, kontaktēties. Atrast draugus, līdzdomātājus. Padomāt par bērniem, ģimeni. Novest lietu līdz galam. Drīz saņemsiet pelnīto atalgojumu.
Jā vai nē:  Jā, pat ja citas kārtis ir sliktas.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Neskatoties uz savu ne visai labo pozīciju, pozitīvā Saules kārts nezaudē savas labās īpašības. Tās parādīšanās runā par to, ka jūsu nospraustajā ceļā var rasties kādi šķēršļi, taču jūs tiksiet ar tiem galā. Vai arī vēlēšanās, ko pēdējā laikā lolojiet, ir nerealizējama vai nereāla. Vai arī kādā procesā jūs spēsiet gūt tikai daļēju uzvaru. Un arī tad, ja jūs neiegūsiet to, ko gaidījāt, jūs vienalga izjutīsiet gandarījumu par to, ka viss beidzies. Dažreiz šī kārts vēstī, ka no panākumiem jums nedaudz ir sagriezusies galva un jūs pārstājāt reāli uztvert apkārtējos notikumus. Vai arī to, ka jūsu priekšā patreiz ir noteikta neskaidrība, ko vajag vienkārši pārciest.

 

Kopējais raksturojums: Labi, bet ne pilnībā. Nepabeigtība. Priekšā daudz darba, lai sasniegtu mērķi. Mērķa sasniegšana nenotiek tik ātri kā gribētos. Ikdiena, ikdienas rūpes.
Darbs: Parasti darbi, kas vēl ne tik drīz beigsies. Nepabeigtas lietas, nesaprašanās ar partneriem (bet ne fatāla). Nepabeigti darbi.
Veselība: Hroniskas saslimšanas, kas nav bīstamas. Neauglība (īslaicīga).
Attiecības:  Īslaicīga šķiršanās, strīdi, domstarpības, nekas īpašs.
Cilvēka psihotips: Kaprīzums, aizvainojamība; vēlme būt augstākam par citiem, vismaz formāli. Vēlme pēc ienaidnieka, kuru var periodiski pieveikt bez īpašas piepūles un tādējādi pacelt sevi augstāk savās un citu acīs.
Padoms, brīdinājums: Dariet to, ko jau dariet. Novediet līdz galam vecās lietas.
Jā vai nē:  Vēlēšanos varētu piepildīt, bet ir šķēršļi  (ne tik drīz vai arī ne gluži tā, kā gribētos). „ Jā, bet...”.