1 Mags

 

 

 

Taisna kārts:

 

Mags simbolizē tālejošus plānus, idejas, prāta asumu, meistarību un pārliecību par savām spējām. Mags liecina par to, ka tikai jūs pats variet ietekmēt pat vissarežģītāko situāciju un noteikt tās virzību. Vai tas ir labi, vai slikti, jāizlemj katram pašam. Jūs esiet situācijas noteicējs un variet noteikt tālāko notikumu attīstību. Mags viennozīmīgi norāda uz spēju vadīt, organizēt, manipulēt ar cilvēkiem un notikumiem.

 

Kopējais raksturojums: Sākums. Darba atrašana. Bērna piedzimšana, jauna projekta realizēšanas sākums. Darbošanās vienatnē. Vientulība pēc paša izvēles.
Darbs: Sākums. Jauns bizness, jauna lieta. Viena no labākām biznesa kārtīm. Atrasts jauns darbs. Var simbolizēt tirdzniecību.
Veselība: Izveseļošanās. Stipra veselība. Iespējama bērna piedzimšana (zēns).
Attiecības: Visbiežāk apzīmē vientulību vienam no otra, neatkarība, aiziešana katram uz savu pusi. Var apzīmēt, ka attiecības iegājušas jaunā stadijā (visbiežāk, kā teikts iepriekš).
Cilvēka psihotips: Individuālists, optimists, mīl neatkarību. Mīl visu iesākt (bet ne vienmēr novest līdz galam). Entuziasts, līderis. Aktīva vīrieša iemiesojums.
Padoms, brīdinājums: Sākt no sākuma. Atrast citu nodarbošanos, rīkoties neatkarīgi, neatkarīgi no apkārtējo viedokļa. Nebaidīties no pārmaiņām un jauninājumiem.
Jā vai nē: Visbiežāk „jā”. Vaicātājam vajadzētu sapurināties, apzināties sevi un sākt jaunu dzīvi.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Diemžēl, Mags, tāpat kā pārējās taro kārtis, apgrieztā veidā nes negatīvu nozīmi. Pārāk liels gribasspēks padara jūs par diktatoru citu acīs. Jūs nespējiet valdīt pār situāciju, jo ieklausieties tikai sevī un tādējādi nespējiet izvairīties no kļūdām, kas nes tālejošas sekas. Jūs pārvērtējiet savas patiesās spējas un neprotiet tās pareizi izmantot. Vēl viena Maga nozīme ir nepārliecinātība par saviem spēkiem, sevis, kā personības ignorēšnana un nevīžība pret sevi un savām spējām. Apgrieztā veidā Mags var norādīt arī uz svarīgu apstākļu ignorēšanu.

 

Kopējais raksturojums: Bezdarbība, slinkums. Vēlmju un iespēju nesapasēšana. Pieredzes trūkums. Atrisinājuma atlikšana, kavēšanās.
Darbs: Bizness vairs nevar attīstīties tālāk, bet iemeslus var novērst. Darbs saglabājas iepriekšējā situācijā – nekas nemainās.
Veselība: Veselības stāvoklis bez izmaiņām – ne labāks, ne sliktāks.
Attiecības: Iepazīšanas, iespējams neperspektīva. Saikne pēc inerces, bez nākotnes.
Cilvēka psihotips: -
Padoms, brīdinājums: Nesteidzieties spert kādus soļus, jo darbības bāze vēl nav sagatavota. Šajā posmā labāk aizmirst par savām ambīcijām. Padoms – pameklējiet citus ceļus, nogaidiet vai sagatavojieties labāk.
Jā vai nē: Atbilde „ nē” , bet iemesli ir pārvarāmi.