20 Tiesa

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šīs kārts parādīšanās stāsta par to, ka jūsu dzīvē beidzas kārtējais cikls un jums jābūt gatavam nākamajam. Savā attīstībā jūs esiet sasniedzis jaunas virsotnes. Iespējams, ka jums jāpieņem ļoti svarīgs lēmums, kā sekas ļoti krasi mainīs jūsu dzīvi. Jums ir iestājusies zvaigžņu stunda, kuru izmantojot jūs iegūsiet brīnišķīgas iespējas ievērojami mainīt savu dzīvi. Iespējams, ka jūs spēsiet uzlabot savu dzīvi, un tas jums atgādinās atdzimšanas procesu. Ja esiet apsvēris iespēju mainīt profesiju, tad šis ir ļoti veiksmīgs periods visiem jūsu uzsāktajiem pasākumiem. Ja jautājāt par veselību, tad kārts runā par drīzu izveseļošanos. Ja jautājāt par juridiskām lietām, tad tās visas beigsies jums par labu. Tiesas kārts parādīšanās runā par to, ka jūsu dzīvē iestājas pārmaiņu laiks, atjaunošanās un atdzimšanas laiks.

 

Kopējais raksturojums: Var norādīt uz tiesu darbiem, bet nerunā par iznākumu. Dažkārt vienkārši simbolizē ģimeni. Atmaksa.
Darbs: Nepieciešams pieņemt atbildīgu lēmumu. Gaisotne, kas prasa ekstrēmu rīcību (pozitīva vai negatīva, to pateiks citas kārtis). Svarīga saruna, tikšanās. Eksāmens, pārbaudījums. Gan stāšanās darbā, gan atlaišana no darba.
Veselība: Krīzes stāvoklis. Operācija (vai padoms to taisīt). Blakus var atrasties nāves arkāni. Negaidīta diagnoze. Hronisko saslimšanu lēkmes.
Attiecības:  Laulības vai šķiršanās – attiecību juridiska noformēšana. Nopietna saruna, izskaidrošanās (lēmuma pieņemšanas fakta fiksēšana).
Cilvēka psihotips: Atbildīgs, nopietns. Tieksme uz regularitāti. Vienmēr ir taisnība – neiespējami strīdēties. Mīl izmest nevajadzīgas lietas un visu salikt pa plauktiem. Mēdz būt līderi, bieži neformāli. Spējīgi virzīt citus pa karjeras kāpnēm uz mērķi. Sev piemēro tos pašus kritērijus, ko citiem.
Padoms, brīdinājums: Nopietni tieciet skaidrībā ar lietām. Ejiet uz nopietnu sarunu. Retāk – vērsieties pēc palīdzības valsts iestādēs, tiesā.
Jā vai nē:  Atbilde pēc būtības. Bieži brīdina par liktenīgiem momentiem. „Jā”, bet vajadzēs piepūlēties. Nedrīkst salikt rokas klēpī. „Jā”, ja jautājums ir par kaut kā atjaunošanu, kas agrāk bijis. „Nē” – uz jautājumiem „vai izdosies izvairīties no tiesas, operācijas, utt”.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Ir pienācis laiks nobaudīt to nepareizo lēmumu augļus, ko jūs pieņēmāt pagātnē. Vai arī jūs izjūtat bailes pirms svarīga un atbildīga lēmuma pieņemšanas, tāpēc baidieties no pārmaiņām, kas noteikti nāks kopā ar lēmuma pieņemšanu. Vai arī jums tiko ir beidzies kārtējais dzīves cikls un jūs pēkšņi esiet aptvēris, ka tā arī neko būtisku tajā neesiet paveicis. Iespējams, ka jums ir jānovelk svītra zem kādām attiecībām vai darbībām. Jūs var sagaidīt šķiršanās no mīļotā cilvēka. Tam var būt dažādi apstākļi, slimība vai pat nāve.

 

Kopējais raksturojums: Kavēšanās jautājuma risināšanā. Nekādu strauju pārmaiņu. Brīdina, ka tuvojas neizbēgams lietas lēmums (rezultāts).
Darbs: Maksājumu kavēšanās. Patreizējā brīdī nekas īpašs nenotiek. Ikdienas darbs (pastāvīgs bezdarbs).
Veselība: Brīdina par saslimšanām, kas negaidīti var kļūt bīstamas vai saasināties. Nosliece uz infarktu, insultu. Dažreiz var norādīt uz atkārtotu vai vēl vienu operāciju.
Attiecības:  Ieilgusi aplidošana, laulāto ikdiena.
Cilvēka psihotips: –
Padoms, brīdinājums: Nesteidzieties ar lēmumu, novilciniet laiku, izvairieties no asām situācijām. Apstākļu noskaidrošana var nebūt izdevīga, piespiedīs mainīt plānus. Nesteidzieties ar operāciju (vai citu asu rīcību).
Jā vai nē:  Pēc būtības: viss atliekas un ievelkas, nekas nemainās.