21 Pasaule

 

 

 

Taisna kārts:

 

Jūs esiet sasniedzis nobeiguma posmu, jūsu noliktā mērķa ceļā. Viss norit gludi, pēc jusu izstrādātā plāna. Jūs sasniegsiet to virsotni, uz kuru tiecieties un tā būs pelnīta balva. Jūs esiet pašpietiekams un nosvērts cilvēks. Jūs esiet aizņemts ar gatavošanos jaunu darbību uzsākšanai. Pilnīgi iespējams, ka jūs sagaida pietiekami ilgstošs ceļojums. Ja šī kārts izkrīt nobeiguma posmā, tad tā nozīmē uzvaru, triumfu, uzplaukumu.  Patreiz jūs izbaudāt to, ka visas jūsu ieceres piepildījušās tieši tā, kā jūs plānojāt. Un tagad jūs sagaida jauns dzīves posms ar jauniem iespaidiem.

 

Kopējais raksturojums: Gudrība, zināšanas, mācības, informācijas bagāžas papildināšana. Iepazīšanās, tāli braucieni (ārzemju). Iemaņu un pieredzes iegūšana saskarē. Zinātkāre. Interesanti dzīves gadījumi. Dzīve jaunā rakursā, no cita skatu punkta. Meditācija.
Darbs: Ļoti labvēlīga biznesam. Sakari, paplašināta darbības sfēra izejot no ierastiem rāmjiem (tai skaitā uz ārzemēm).Ir potenciāla iespēja paplašināt ietekmes sfēru vai partneru loku. Iespēja dažādot savu nodarbošanos. Var runāt par uzņēmumu, kas nodarbojas ar dažādām lietām (hipermārkets). Daudz vakanšu, no kurām grūti izvēlēties. Daudz aizraušanos.
Veselība: Normāla veselība, bet kopā ar Nāves kārti, Pakārto var apstiprināt nāvi.
Attiecības:  Daudz aizraušanās. Atbilde uz jautājumu „vai mīl?” – viņam/viņai tādu kā tu ir daudz. Runā drīzāk par aizraušanos, kā nopietnām attiecībām.
Cilvēka psihotips: Zinātkāre, erudīcija, tiecas papildināt savas zināšanas. Viņus grūti atšifrēt. Iedzimtas katiera dotības. Mīl taisīt eksperimentus tādā stilā – nu ko, pamēģinam! Bieži sastopas ar neizpratni, kas izprovocē personīgo krīzi, alkoholismu, agresiju, rupjību.
Padoms, brīdinājums: Izpēti (apstākļus, avotus, jaunu informāciju). Nodibini jaunus kontaktus. Ej uz kursiem, uz bibliotēku, vērsies pie citiem zināšanu avotiem. Iepazīšanās braucieni. Brīdina par nepieciešamību papildināt zināšanas, paplašināt ierasto redzesloku, pielietot jaunas metodes un paņēmienus.
Jā vai nē:  Jā – uz jautājumiem par braucieniem, zināšanu ieguvi. Jā, bet – uz konkrētiem jautājumiem (vai atradīšu to un to, vai mani mīl...). Var būt kā karmas kārts (velk ārā visu no iepriekšējām dzīvēm). Taču taisnā pozīcijā nozīmē, ka cilvēks visu veiksmīgi pārvarēs: nevajag pārdzīvot par veciem grēkiem, bet no tiem mācīties.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Jums ir radušās problēmas iecerētā plāna ceļā. Šis grūtības saistītas ar to, ka jūs nenovedāt iesākto lietu līdz galam. Un tagad jūs mīņājaties uz vietas. Jums liekas, ka visi notikumi velkas ļoti ilgi un nekad nebeigsies. Jūs garlaikojieties dēļ tā, ka jūsu dzīvē ir pazudusi dinamika un ātrums. Lai ko jūs darītu, jūs nesaņemiet nekādu rezultātu. Jums bieži rodas domas visu pamest un nenovest iesākto līdz loģiskam nobeigumam. Jūs negribiet pārmaiņas, domājot, ka neesiet tām gatavs. Jums vajag nedaudz atkāpties un paskatīties uz situāciju no malas kā novērotājam. Tikai tā jūs varēsiet ieraudzīt visas kļūdas un mīnusus, ko esiet pieļāvis savā ceļā.

 

Kopējais raksturojums: noteiktība.
Darbs: Sakaru sašaurināšanās. Biznesa pārnešana no ārvalstīm atpakaļ, šaurāka biznesa specializācija. Taču nenozīmē finansu zudumus. Gala lēmums darba vietas izvēlē no daudziem variantiem. Mērķtiecīgs darbs vienā virzienā, vienā projektā vai vienā vietā.
Veselība: Nevar apzīmēt nāvi. Konkrētā cilvēka norma veselības ziņā. Diētas ievērošana, smēķēšanas atmešana – ticis skaidrībā par velselības uzlabošanas paņēmieniem.
Attiecības:  Koncentrēšanās uz vienu cilvēku, viņa izcelšana starp citiem, uzmanība. No visas pasaules viņš(viņa) ir izvēlējies tieši tevi. Labvēlība, līdzcietība. Dažkārt runā par paziņu loka sašaurināšanos, par šķiršanos no kāda.
Cilvēka psihotips: Uzmanīgs, savaldīgs, koncentrējies.
Padoms, brīdinājums: Nemētāties, izdarīt izvēli, koncentrēties uz kaut ko vienu.
Jā vai nē:  „Jā, bet” (paskaidrojumi citās kārtīs). Norāda uz vienīgo pareizo lēmumu. Nē – uz jautājumu par ārzemju braucienu.