3 Imperatore

 

 

 

Taisna kārts:

 

Imperatore liecina par drīzu un veiksmīgu sitācijas atrisināšanos, negaidītu palīdzību no kādas ietekmīgas sievietes vai arī laulību (bērna piedzimšanu), īpaši, ja to apliecina blakus esošie jaunākie arkāni. Situācija mājās un darbā stabilizēsies pati no sevis, taču nevajag vilcināties, bet pasteigties izrādīt iniciatīvu plānu realizēšanā, jo ir sācies jūsu laiks. Imperatore ir pozitīva kārts attiecībā uz zemes pirkšanu, izveseļošanos no slimības vai grūtniecību. Imperatore simbolizē radošumu, jaunu dzīvību, skaistumu, garīgu un materiālu labklājību ģimenē, attiecībās vai mājās. Tā ir veiksmīga kārts, kas runā par stabilitāti, labklājību, radošo iedvesmu un auglību.

 

Kopējais raksturojums: Lieta, rīcība, iniciatīva. Noiets sākuma posms, paveras rīcības lauks.
Darbs: Darbības lauks biznesam un darījumu aktivitātei. Partnerība. Veiksmīgas biznesa tikšanās. Karjera (tās iespējamība). Laba, interesanta vai labi apmaksāta darba atrašana. Profesija – reportieris.
Veselība: Izveseļošanās. Veiksmīgas dzemdības. Grūtniecība.
Attiecības: Laulību noslēgšana (iepazīšanās, kas novedīs līdz laulībām). Tikšanās. Atzīšanās mīlestībā. Bieži apzīmē nobriedušu, precētu sievieti: vīramāti, sievasmāti; valdonīga darījumu sieviete.
Cilvēka psihotips: Dzīvīgs, aktīvs, tiecas pēc visa jaunā. Necieš rutīnu un vienveidību. Daudz sakaru (laulību). Ķēriens uz uzņēmējdarbību. Jokdaris, labs sarunu biedrs, mēdz būt virspusējs.
Padoms, brīdinājums: Nekaunieties no visa jaunā, ejiet tam pretī. Plānojiet jaunas lietas. Atjaunojiet informāciju, paplašiniet paziņu loku. Ja arī citas kārtis ir labvēlīgas – piekrītiet laulībām... Padomājiet un parūpējieties par ģimeni.
Jā vai nē: Atbilde „jā”.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgriezta Imperatores kārts liecina, ka laulības būs neveiksmīgas, plāni tiks izjaukti, sieviete, kas iejauksies situācijā, tikai nodarīs kaitējumu. Kārts nozīmē haosu darījumos, plānu kavēšanos. Panākumu sasniegšanai jums jānosprauž konstruktīvs mērķis ir jākoncentrē visi spēki tā realizēšanai. Iespējamas materiālās grūtības, strīdi ar tuviniekiem. Problēmas fiziskās un garīgās labklājības sasniegšanā. Iespējams konflikts starp sievieti un vīrieti, kas saistīts ar nepatikšanām ģimenē, īpaši ar auglību un grūtniecību. Radošās iedvesmas zudums. Iespējamas arī problēmas darbā.

 

Kopējais raksturojums: Bezdarbība, apstākļu sašaurināšanās, kas bieži notiek paša jautātāja rīcības ietekmē.
Darbs: Dīktstāve darījumos, nespēja virzīties uz priekšu. Konservatīvisms, bailes no jauniem plāniem un iesākumiem. Vecā darba vieta, nemainīgi apstākļi. Nav karjeras izaugsmes (vai nevēlēšanās pēc tās).
Veselība: Hroniskas saslimšanas. Kaitīgi ieradumi, kas ar laiku kļūst bīstami dzīvībai. Neauglība (viņa vai viņas).
Attiecības: Šķiršanās vai tās iespējamība. Pārāk liela izvēlība.
Cilvēka psihotips: Konservators, gļēvulis, sliņķis, pārāk uzmanīgs cilvēks.
Padoms, brīdinājums: nesteidzieties ar jauno projektu, tam nav labvēlīgu apstākļu.
Jā vai nē: „nē” (apstākļi vai pats prasītājs nav nobrieduši – nekas nesanāks). Taču nesaka, ka pavisam nav nekādu iespēju (piemēram, var iestāties citā fakultātē utt.).