4 Imperators

 

 

 

Taisna kārts:

 

Imperators liecina par ietekmīga cilvēka iejaukšanos situācijā. Imperators nozīmē panākumus un progresu darbā un sabiedrībā. Šī kārts nozīmē arī labu naudu un paaugstinājumu darbā vai vadoša amata iegūšanu, autoritāti sabiedrībā. Imperators nozīmē lielu gribasspēku, loģisku rīcību, mērķu sasniegšanu un pareizā ceļa izvēli. Var nozīmēt arī veiksmi, cituācijas nostabilizēšanos, legālus ienākumus un tēvišķumu. Jūs esiet zināšanu meklējumos, vai arī jums to vajadzētu darīt. Vīrietim Imperators ir laba kārts, bet sievietei tā nozīmē spēcīgu vīrieša ietekmi uz situāciju.

 

Kopējais raksturojums: Fundamentalitāte, visu jēdzienu pamats (īpaši materiālais), retos gadījumos var simbolizēt fundamentālas zināšanas (arī maģijā).Autoritāte, materiālie sasniegumi, veksme.
Darbs: Finansiālais atbalsts. Patrons, aizstāvis, tai skaitā no valsts vai likuma puses. Labi apmaksāts, pastāvīgs darbs. Diktatūra, kurai var piekrist, pamatojoties uz materiālo izdevīgumu. Aizsardzība no priekšnieka puses. Amata iegūšana.
Veselība: Stipra veselība.
Attiecības:  Sievietei – tuvs draugs, partneris, vīrs. Ne vienmēr patīkama kārts, jo nozīmē tirāniju. Mājas, solīduma, finansiālas stabilitātes kārts. Vīrietim – jūtas kā saimnieks, mājas imperātors. Laulības, tai skaitā civilattiecības.
Cilvēka psihotips: Valdonīgs, līderis, autoritāte. Diktators. Bieži sasniedz augstus amatus. Karjerists. Tiecas pēs varas. Var būt skops. Necieš citu viedokli; nesaprot citu cilvēku pārdzīvojumus. Bet, ne obligāti cietsirdīgs. Var izrādīt līdzcietību saprāta robežās.
Padoms, brīdinājums:  Vērsties pie ietekmīgas personas, likuma. Retāk – ieteikums pielietot savu varu, pastāvēt uz savu. Padomāt par ģimeni (materiālo pusi). Iziet atveseļošanās kursu. Saņemt sevi rokās un padomāt par visu loģiski.
Jā vai nē:  „Jā”. Var runāt par nokļūšanu „būrī”, sistēmu, no kuras sarežģīti izkļūt.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Ja Imperatos ir izkritis apgrieztā veidā, jums vajadzētu aizdomāties – vai jūs gadījumā netiecaties pēc varas pārāk stipri, ignorējot apkārtējo cilvēku tiesības?  Imperators norāda uz problēmām, kas saistītas ar dominējoša vīrieša varu – tēva, partnera vai priekšnieka. Iespējams, ka esiet apvainojies vai protestējiet dēļ tā, ka citi neatzīst jūsu autoritāti. Kārts var runāt arī par brieduma un atbildības trūkumu. Apgriezta Imperatora kārts nozīmē autoritāšu neatzīšanu, nevēlēšanos piedalīties citu cilvēku dzīvē, pienākumu nepildīšanu, visa legālā ignorēšanu, nevēlēšanās apzināties savus trūkumus. Dažkārt Imperators nozīmē atkarību no stipriem un autoritatīviem cilvēkiem. Jums trūkst enerģijas, lai atrisinātu pat nenozīmīgas problēmas.

 

Kopējais raksturojums: Izjaukta pasaules kārtība.
Darbs: Vadības maiņa (arī politikā), finansu krīze, bankrots, ietekmes zaudēšana. Zaudēts statuss. Darba zaudēšana, pazemināšana amatā.
Veselība: Bīstama situācija – traumas, lēkmes, asa stāvokļa pasliktināšanās.
Attiecības:  Sievietēm – tuva drauga zaudēšana.(Ja kārts personīgā izklājumā atrodas vietā „padoms” – tad iesaka izspiest no vīrieša visu ko var ar jebkādām metodēm, pat ar skandāla palīdzību). Strīdi pārpratumi – pat šķiršanās. Mantas dalīšana.
Cilvēka psihotips:  Cilvēks, kas tendēts uz strīdiem. Graujošas emocijas.
Padoms, brīdinājums:  Situācija saasināsies un vajag būt gatavam cīņai.
Jā vai nē: Kategorisks „nē”.