5 Priesteris

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šīs kārts parādīšanās nozīmē garīgus meklējumus, koncentrēšanos uz garīgām un morālām vērtībām. Iespējams, ka jūsu dzīvē ir ienācis gudrs garīgais līderis vai skolotājs. Tieši viņš palīdzēs jums jūsu garīgos meklējumos. No otras puses, iespējams, ka jūs kļūsiet par dalībnieku kādā oficiālā ceremonijā vai kāzās. Dažkārt Priestera parādīšanās norāda uz pieredzējuša konsultanta vai izglītota speciālista parādīšanos, kas spēs palīdzēt jums problēmas risināšanā.

 

Kopējais raksturojums: Ļoti nemateriālistiska kārts. Nesola naudu, seksu, sadzīvisko apmierinājumu. Kontaktu, attiecību kārts. Nozīmē padomu, labu ziņu. Bieži nozīmē draudzīgu pasēdēšanu.
Darbs: Neienesīgs darbs – skolotājs, svētdienas skolas, baznīca utt.. Nenozīmē peļņu. Labas attiecības kolektīvā un ar partneriem. Iepazīšanās vai kontakti, kam nav darījumu raksturs. Informācijas saņemšana par darbu, padoms. Apspriedes, bet ne eksāmens.
Veselība: Nenozīmē stipru veselību, bet cilvēks ir garīgi spēcīgs. Bieži izkrīt pensionāriem – „dzelzs večiem”.

 Attiecības:  Draudzība. Platoniska mīlestība. Ģimene (ne laulātais, bet vecāki, bērni, tuvi radinieki). Kopā ar mīlestības kārtīm – cieņa, partneru garīgā saikne. Labvēlīga attieksme, līdzcietība, iecietība. Retos gadījumos apzīmē laulības (kopā ar laulību kārtīm).
Cilvēka psihotips:  Labsirdīgs cilvēks, komunikabls, runīgs. Spējīgs uz mākslinieciskiem meklējumiem. Rakstnieks, filosofs, mākslinieks, dzejnieks, estēts. Labvēlīgs morālists. Var būt reliģiozs līdz fanātismam. Mīl dot padomus. Var būt pļāpa – apvārdos jebkuru.
Padoms, brīdinājums:  Orientēties uz garīgiem ideāliem. Apspriesties, kontaktēties. Domāt par draudzīgām attiecībām. Izrādīt labvēlību. Sarīkot draudzīgu tikšanos. Aiziet uz baznīcu.
Jā vai nē: Atbilde „jā” uz garīga rakstura jautājumiem, bet „nē” uz materiāliem jautājumiem.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Priesteris apgrieztā pozīcijā norāda uz līgumu laušanu, nevienprātību vai netradicionālu pieeju problēmas risināšanā. Apgrieztā pozīcijā Priestera ietekmi var aplūkot divējādi – pozitīvi un negatīvi. Pozitīvai ir tajā, ka spēsiet atrisināt problēmu netradicionālā veidā, iespējams, ka jums vajag vērsties pie tautas gudrībām vai mainīt savu tradicionālo pieeju dzīvei. Negatīvais ir tajā, ka jūs esiet ļoti fanātisks savā rīcībā un domās, jums trūkst elastīgas domāšanas un rīcības. Iespējams, ka jūsu vispārpieņemtās un ierastās metodes nespēj sniegt vēlamo rezultātu. Varbūt, ka padoms, ko nesen saņēmāt ir vienkārši bezjēdzīgs unvar situāciju pat pasliktināt. Pastāv iespēja, ka tiks atcelta kāda iepriekš nozīmēta ceremonija vai kāzas.

 

Kopējais raksturojums: Nolaišanās pie zemes ideāliem, materiāliem centieniem.
Darbs: Iespējama nodevība, divkosība, pienākumu pārkāpšana. Viltība, liekulība attiecībā pret jums; iegāšana. Pagaidām tas neattiecas uz finansēm, bet līdz tam vēl nonāks. Melīgi, nepareizi padomi, īpaši darba meklējumos. Lēmuma pieņemšana aiz muguras. Intrigas kolektīvā.
Veselība: Ne šis, ne tas. Visticamāk, ka ar veselību viss kārtībā, bet jautātājs ir pārāk satraucies (iespaidojams), kas arī ir iemesls sūdzībām.
Attiecības:  Meli. Ieteikums beigt pļāpāt, bet ķerties pie lietas (ne tikai garīgajā, bet arī fiziskajā ziņā). Pievērsiet uzmanību tam, ka partneris nav nekāds iedomu ideāls, bet dzīvs un īsts cilvēks.
Cilvēka psihotips: Viltība, divkosība, vēlme izlikties citādam. Skaudība, atklāta nelabvēlība.
Padoms, brīdinājums:  Esiet uzmanīgāki attiecībās ar citiem, uzmanieties no meliem, apmelojuma, aprunāšanas.
Jā vai nē: Informācija slēgta. Neprecīzs jautājums. Nevar sniegt atbildi. Var nozīmēt negodīgi iegūtu naudu.