6 Mīlnieki

 

 

 

Taisna kārts:

 

Protams, ka pirmām kārtām šīs kārts parādīšanās nozīmē romantisku piedzīvojumu. Taču tādu piedzīvojumu, kā rezultātā jums nāksies pieņemt ļoti svarīgu vai pat liktenīgu lēmumu. Iespējams, ka tas nozīmē seksuālo attiecību sakārtošanu vai, iespējams, laulību. Taču Mīlnieki iesaka ļoti uzmanīgi izvērtēt visus variantus, pirms pieņemt jebkādu lēmumu. Kārts var nozīmēt, ka atrodaties uz jauna attīstības posma sliekšņa vai krustcelēs. Iespējams, ka jums sāksies jaunas personīgās vai partnerattiecības. Ja zīlējāt par savu veselību, tad tas nozīmē izveseļošanos.

 

Kopējais raksturojums: Izklājumā, kas neskar personīgo sfēru, bet darbu, darījumus, naudu -  nozīmē izvēli. Izklājumā par attiecībām – mīlestība tīrā veidā (nerunā par seksuālām attiecībām). Ietekme pastiprinās kopā ar Imperātori, Priesteri un Spēku. Var nozīmēt līdzsvaru.
Darbs: Iepazīšanās birojs. Līdzsvarots stāvoklis. Runā par nepieciešamību pieņemt lēmumu, bet ir vēl laiks apdomāties. Nekad nav slikta nozīme. Var nozīmēt atvaļinājumu, retāk – dienesta romānu. Iespējama izvēles iespēja darba meklējumos. Stabili, saprātīgi ienākumi (ne daudz, ne maz.
Veselība: Stabils stāvoklis. Nekas nesatrauc.
Attiecības:  Mīlestība. Nenozīmē laulības. Dažreiz runā par cilvēku, kas nespēj izlemt – viņa vai kāda cita? Sieva vai mīļākā?
Cilvēka psihotips: Ļoti apburošs, seksapīls. Talantīgs (māksla, zinātne, bizness). Darbīgs, sabiedrisks, organizators.
Padoms, brīdinājums:  Par attiecībām – mīliet, izrādiet savu uzmanību. Var runāt par situāciju ar ļoti svarīgu izvēli nākotnei. Ieteikums ieviest kārtību, novest līdz harmonijai.
Jā vai nē: Pamatā „jā” (ja jautājums ir uzdots labvēlīgi). Dažreiz var runāt par apgrūtinātu situāciju, kas atrisināsies, ja cilvēks izdarīs patstāvīgu izvēli.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Šīs kārts parādīšanās apgrieztā pozīcijā nozīmē, ka esiet aizskāris kāda jūtas, vai arī kāds cits ir aizskāris jūsu. Iespējams, ka esiet palaidis garām iespēju sākt kādas jaunas attiecības. Iespējams, ka jūs sagaida šķiršanās vai attiecību izjukšana. Kārts runā par pretrunām, kas jums traucē pieņemt svarīgu lēmumu. No otras puses, kārts jūs brīdina par pārsteidzīgu lēmumu vai spriedumu izdarīšanu, jo no jūsu lēmuma atkarīgs jūsu tālākais liktenis. Tieši tāpēc jums jāiemācās atbildēt par savu rīcību un būt atbildīgam par lēmumiem, ko pieņemiet. Mīlnieki apgrieztā veidā var runāt arī par jūsu personības dalīšanos un konfliktu pašam ar sevi.

 

Kopējais raksturojums: Nepieciešamība pēc tūlītēja atrisinājuma.
Darbs: Laiks tūlītējai rīcībai, kamēr nav par vēlu. Vajag dot precīzu atbildi uz piedāvājumu.
Veselība: Krīzes situācija sakarā ar slimības saasināšanos. Slimības sākums.
Attiecības:  Izšķirošs brīdis, svarīga saruna (nevar saprast, kā saruna izvērsīsies), nav apdraudējuma, bet ir stress. Greizsirdība (ja būs kā atbilde uz jautājumu: „ ko domā”).
Cilvēka psihotips: Izlēmīgs, nesvārstīgs, izdarījis izvēli (kādu? - pastāstīs citas kārtis).
Padoms, brīdinājums:  Nevilcināties ar lēmumu. Atbildēt tūlīt pat.
Jā vai nē: Visbiežāk „jā” (no daudzām alternatīvām šis ir vispareizākais lēmums, nevilcinieties ar padomu).