7 Kaujas rati

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šī kārts pirmām kārtām norāda uz to, ka jebkurā situācijā nedrīkst zaudēt kontroli, jāsaglabā koncentrēšanās spēja un miers, lai varētu turpināt virzīties uz priekšu. Gadījumā, ja jūs saprotiet, ka nespējiet paātrināt notikumus, tad šī kārts jums iesaka peldēt pa straumi un nesteigties. Ja jūsu lēmums būs pietiekami stingrs un noteikts, tad pratīsiet nenovirzīties no nospraustā ceļa. Jums jābūt skaidram mērķim uz kuru tiekties. Taču jebkurā gadījumā, lai arī kāda būtu situācija, kurai zīlējiet, tā atrisināsies jums par labu.

 

Kopējais raksturojums: Slīdēšana pa vidu. Ceļš (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē). Strīdi, ķildas, nesaprašanās. Var norādīt uz karadarbību. Asu situāciju, pārdzīvojumu, pārbaudījumu kārts. Norāda, ka cilvēkam ir pa spēkam izturēt pārbaudījumus un uzvarēt.
Darbs: Autovadītājs, autoserviss, karadienests, ekstremālais sports. Bizness, kas saistīts ar tūrismu. Cīņas, grūtību, nesaprašanās kārts, tiekšanās pēc kaut kā. Braucieni, komandējumi. Darbs saistīts ar pārbraucieniem. Karjera vai tās iespējamība. Saasināta situācija kolektīvā, strīds, ko var atrisināt kompromisu ceļā.
Veselība: Ne tā labākā. Slimības saasināšanās, asas saslimšanas, traumas (arī psiholoģiskas). Operācija.
Attiecības: Divi pajūgā – nesalabs un nešķirsies. Laulātie ilgā laulībā.
Cilvēka psihotips: Iekšējs emocionāls saspringums. Gatavība tūlītējai rīcībai. Iekšējs kaujinieciskums. Strādīgs, Bieži mākslinieciska personība. Trausla nervu sistēma – nepieciešama atpūta, lai nepārdeg pirms laika.
Padoms, brīdinājums:  Doties izbraucienā, nopirkt mašīnu. Biežāk – pieņemt izaicinājumu (gaidāma uzvara).
Jā vai nē: Pēc grūtībām gūsiet uzvaru. „Jā”, ja nepametīsiet pusceļā. Ja runa ir par braukšanu – brauciet.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Dotajā situācijā jūs esiet zaudējis kontroli pār notikumiem. Iespējams, ka esiet kļūdījies un novirzījies no agrāk nospraustā ceļa. Jūs atrodieties situācijā, kurā tika iedarbināti savstarpēji pilnīgi nesaderīgi spēki. Iespējams, ka vienlaicīgi sākāt vairākus projektus un tagad situācija ir izkļuvusi ārpus jūsu kontoles. Apgriezti Kaujas rati var nozīmēt arī tiešas problēmas ar transportu vai gaidāmo braucienu. Iespējams, ka nepieciešams veikt jūsu mašīnai remontu vai uz kādu laiku atlikt komandējumu, kur plānots doties ar savu mašīnu.

 

Kopējais raksturojums: Bremzēšana, kavēšanās. Nogaidīšanas periods, pamiers.
Darbs: Stabilitātes vai stagnācijas periods. Lieta nevar tālāk attīstīties, bet arī bankrots nav gaidāms. Remonts, inventerizācija, lietu sakārtošana. Stabils, kaut arī ne pārāk piemērots darbs.
Veselība: Hroniskas saslimšanas. „ Veci ievainojumi”. Nav bīstami veselībai vai dzīvībai.
Attiecības: Mierīga, līdzsvarota gaisotne. Piedošana. Attiecības ne tik daudz kā mīlniekiem, bet drīzāk vienkārši cilvēcīgas.
Cilvēka psihotips: Miermīlīgi noskaņots. Tendēts uz izlasi, nevis rīkoties aktīvi.
Padoms, brīdinājums: Nedomājiet tagad par karjeru, necentieties aktīvi ietekmēt situāciju, izvairieties no konfliktiem. Nedodieties izbraucienos.
Jā vai nē: Pēc jautājuma būtības. Salīgsiet – jā, paaugstinās – nē, izveseļosieties – jā. Ieteicams pārbaudīt ar citu kārti. Visam, kas saistīts ar braucieniem vai transportu – nē. Vēlama novērotāja pozīcija.