8 Spēks

 

 

 

Taisna kārts:

 

Lai sasniegtu iecerēto, jums vajag ticēt saviem spēkiem, spēkam, kas atrodas jūsos pašos. Tagad ir pienācis laiks, lai noticētu pašam sev. Vai arī tieši tagad jums ir pietiekami stipra pozīcija, lai stātos pretī tiem, kas cenšas jūs apspiest. Jūs spējiet novirzīt savas vēlmes jums vēlamajā virzienā. Tieši tas palīdzēs jums kļūt veselam vai gūt panākumus. Ja uzdevāt jautājumu par veselību, tad šīs kārts parādīšanās vēstī par drīzu izveseļošanos un spēku atjaunošanos.

 

Kopējais raksturojums: Dvēseles un miesas, aktīvā un pasīvā, garīgā un materiālā apvienojums. Viena no maģijas kārtīm – dziedināšana, mīlestības maģija (no labiem nodomiem), spontānā maģija (pievilcība).
Darbs: Dažāda veida spēka kārts, arī naudas spēka kārts. Partnerība, savstarpēji izdevīgi kontakti. Saprātīgi apmaksāts darbs.
Veselība: Mundrums, enerģiskums, stipra veselība.
Attiecības: Vislabākā kārts. Garīgās un ķermeniskās attiecības ir harmoniskas. Nenozīmē oficiālas laulības.
Cilvēka psihotips:  Enerģisks, komunikabs, ar labu intuīciju. Aktivitātes periodus nomaina pasivitāte.
Padoms, brīdinājums: Nepalikt vientulībā. Atrast draugus, domubiedrus, partnerus. Izrādīt uzmanību. Nodibināt vai turpināt kontaktus. Taču nevajag pārspīlēt, turieties pie zelta vidusceļa. Darbam – padoms pastrādāt, pielietot piepūli.
Jā vai nē: „Jā”. Visi uzlabojumi (nauda, darījumi, veselība) uz labo pusi.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgrieztā pozīcijā šī kārts nozīmē bailes, nespēku, depresiju. Jūs esiet nepārliecināts par sevi, no kaut kā baidieties. Iespējams, ka jūtieties slims un vājš. Tagad nav piemērotākais laiks, lai steidzinātu kāda jautājuma risināšanu. Tieši pretēji – jābruņojas ar pacietību un jāatlaiž situācija. Dažreiz Spēka arkāns apgrieztā pozīcijā saka, ka jums jāapvalda savi personīgie dēmoni, kas mīt jūsos. Iespējams, ka jums ir kāda atkarība, piemēram, alkahols vai tabaka, kas traucē jums dzīvot. Kārts brīdina, ka jums vairāk jārūpējas par savu veselību.

 

Kopējais raksturojums:  - nespēks, depresija, iekšējas pretrunas.
Darbs: Naudas zaudējumi, dažreiz plānoti izdevumi. Strīdi ar partneiem, konflikti, šķiršanās. Atlaišana no darba, algas neizmaksāšana, strīdi ar kolēģiem. Plānu izjukšana.
Veselība: Traumas, ievainojumi, bezspēks, imunitātes pasliktināšanās. Nenozīmē nāvi, bet var būt kopā ar attiecīgām kārtīm.
Attiecības:  Šķiršanās, strīdi, nesaskaņas. Cilvēki dažādi skatās uz attiecībām.
Cilvēka psihotips:   –
Padoms, brīdinājums: Ieguldīt piepūli vai tērēt naudu. Iespējama šķiršanās (dažreiz pat iesaka šķirties), strīdi, naudas, veselības zaudēšana.
Jā vai nē: „Nē”. „Jā” - jautājumos par šķiršanos, kaut kā izbeigšanu.