9 Vientuļnieks

 

 

 

Taisna kārts:

 

Tieši tagad ir pienācis brīdis, kad vajag nošķirties no pasaulīgās burzmas un nodoties mierīgiem patiesības meklējumiem vai apgaismībai vientulībā. Jums ir nepieciešama atpūta, lai klusumā mierīgi apdomātu esošo situāciju. Vai arī jums vienkārši ir nepieciešams kaut kāds laiks, lai uzmanīgi apdomātu visas tālākās darbības detaļas. Ja esiet sapinies kādā situācijā, tad šīs kārts parādīšanās runā par to, ka atbilde jums jāmeklē sevī. Ja atbildi tā arī neatradīsiet, tad jums vislabāk vērsties pie gudra padomdevēja. Esošo laiku vislabāk izmantot pētot kādu jautājumu, īpaši tādu, kas jums pēdējā laikā īpaši interesē.

 

Kopējais raksturojums: Cilvēks, kas cieš no savas vientulības, bet nelaiž apkārtējos sev klāt dēļ lepnuma. Nošķirtība no pasaules. Slepeni nodomi. Cilvēks, ko vairāk neredzēsiet.
Darbs: Cilvēks savā vietā. Naudu, vairāk kā nepieciešamais minimums, nesola. Mazs, noturīgs uzņēmums. Dažreiz – pagrīdes bizness. Nelabvēlīga kārts partnerattiecībām un pārrunām: katrs uzstāj uz savu viedokli.
Veselība: Dzelžains režīms. Fiziskā stāvokļa uzturēšana ar vingrojumiem. Bieži apzīmē vecu cilvēku.
Attiecības: Nelabvēlīgs stāvoklis. Nevēlēšanās vienoties par kompromisu.
Cilvēka psihotips: Gudrs, zinošs, speciālists savā lauciņā. Cītīgi slēpjs savus netikumus un mīnusus.Ar grūtībām kontaktējas, nelaiž savā dvēselē. Neveiksmes draudzībā un mīlestībā. Bieži pārbauda jūtu patiesumu un sūdzas.
Padoms, brīdinājums: Slēpt savas domas. Meklēt savu sūtību, savu īsto vietu. Noturēt savu statusu un neklausīties citu padomos vai domās. Cilvēkam vajadzēs demonstrēt savu „es”.
Jā vai nē: Pēc jautājuma būtības – „nē”, ja jautā par laulībām, attiecībām, naudu (nauda varbūt pavisam nedaudz). Veselība – tikai līdz darba spējīgam līmenim. „Jā” – sūtība, nošķiršanās, zināšanas.

 

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Vientuļnieka parādīšanās apgrieztā pozīcijā stāsta par to, ka jūs pietiekami spēcīgi esiet aizrāvies ar kādu savu ideju un atsakieties no laba padoma vai pat palīdzības. Dēļ tā, ka jūs nelaižat sev klāt cilvēkus, jūs jūtieties vientuļš un nevienam nevajadzīgs. Iespējams, ka bijāt nevērīgs pret padomu, kas jums varēja ļoti palīdzēt esošajā situācijā. Jūs esiet pārāk pārņemts ar sevi, iegrimis sevī un neievērojiet neko, kas notiek apkārt. Jūs nevēlieties redzēt patiesību un norobežojieties no apkārtējiem cilvēkiem.

 

Kopējais raksturojums: Situācija, kad cilvēkam nepieciešama kontaktēšanās, darbošanās.
Darbs: Biznesa, sakaru paplašināšana (dēļ nepieciešamības, nevis vēlmes). Nepieciešamas pārrunas. Darbs, kas nav saistīts ar interesi vai sūtību. Darba meklējumi.
Veselība: Slikti. Cilvēks ir slims. Problēmas ar dzimum vai urīnceļiem, infekcijas, mugurkaula saslimšanas.
Attiecības: Negrib, bet ir spiesti kontaktēties (attiecas ne tikai uz laulātiem, bet arī uz radiem vai citiem cilvēkiem).

Cilvēka psihotips:  -
Padoms, brīdinājums: Kontaktējieties, pat, ja tas izsauc negatīvas emocijas. Izlieniet no čaulas. Mēģiniet iet tur, kur jūs novērtēs.
Jā vai nē: Atbilde pēc būtības: tikšanās - „jā”, iekārtošanās darbā - „jā, bet”, salīgsiet – „nē”, veselība neuzlabosies, māju nedabūs.