Astoņas monētas

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šī kārts visbiežāk runā par to, ka jums uzdotais uzdevums būs ne tikai izpildīts laikā un kvalitatīvi, bet arī sagādās jums prieku. Ir radušās plašas iespējas, lai pielietotu jūsu zināšanas un iemaņas. Ja jūs gaida jauns darbs, tad jūs to izpildīsiet ar vieglumu un tas jums radīs prieku. Savā darbā jūs ieliekat dvēseli, tāpēc, pilnīgi iespējams, ka jūs sagaida paaugstinājums. Lai vairāk attīstītu savus talantus, jums vajadzēs kādu laiku mācīties. Bet, tā piepūle, ko ieguldīsiet mācībās, atdarīsies jums ar uzviju. Dažreiz šī kārts stāsta par jaunas karjeras uzsākšanu. Iespējams, ka jums radīsies iespēja pastrādāt ar cilvēku, kas jūs apmācīs strādāt ar jaunām tehnoloģijām vai metodēm.

 

Kopējais raksturojums: Apdomība, plūsma, nebeidzama darbošanās. Nepieciešamība pēc monotonas ikdienas piepūles, iespējama pāreja jaunā līmenī.
Darbs: Konvejieris, masu ražošana, labi organizēts darbs. Laba, stabila peļņa. Daudz darba, kas jāizpilda kvalitatīvi.
Veselība: Ārkārtējas pārslodzes stāvoklis. Regulāra sliktas pašsajūtas pārvarēšana, lai izpildītu kādu lietu (ar atbilstošām sekām). Ilga pretošanās slimībai, bet pēc tam - saslimšana pie jebkuras mazākās atslābināšanās. Darbs ar ķermeni: joga, pilates utt..
Attiecības: Attiecības kā mehānisms. Stipras un labi veidotas. Ne pārāk emocionālas, cieņa vienam pret otru. Veidotas uz kopējām interesēm, ja tās pazūd, beidzas arī attiecības, vai arī otrādi, tas arī ir attiecību stipruma garants.
Cilvēka psihotips: Darbaholiķis, kas nevar nosēdēt uz vietas.
Padoms, brīdinājums: Iesaka strādāt. Brīdina nepārstrādāties.
Jā vai nē: „Jā”. Būs daudz darba.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Jūs esiet ļoti nepacietīgs un problēmas risināšanai esiet izvēlējies vieglāko ceļu. Dēļ tā jums var rasties šādas tādas nepatikšanas darbā un jūs nesaņemsiet gaidīto atalgojumu. Iespējams, ka darbs, kas jums tagad ir, jūs neapmierina vai arī jūs vispār esiet bez darba. Varbūt arī dēļ tā, ka jūs pietiekami nepūlējāties, jūs savu darbu pazaudējāt.

 

Kopējais raksturojums: Pilnīga iegrimšana darbā, ieciklēšanās uz darbu. Darbs bez miega un atpūtas (var būt priekšvēstnesis kādam izrāvienam).
Darbs: Pastāv risks kaut ko palaist garām dēļ pārpūles. Ķeršanās (vai nepieciešamība) pie vairākiem darbiem vienlaikus, samazina darba kvalitāti. Ļoti prasīgs pasūtītājs. Darbs ar paaugstinātām prasībām. Ienes naudu un nozīmē soli pretī nozīmīgam izrāvienam jaunā līmenī.
Veselība: Bezjūtīga attieksme pret savu un citu veselību. Pastāvīga un nepārtaukta pārpūle ilgā laika periodā. Hronisks nogurums noved pie visa organisma spēku izsīkuma.
Attiecības: Pārāk lietišķas, veidotas uz saprātīgiem lēmumiem, nevis jūtām. Partneri sāk zaudēt saikni, jo katrs ir pārāk aizņemts ar savām lietām.
Cilvēka psihotips: Cilvēks, kas sevi pazaudējis darbu gūzmā, ieciklējies uz darbu.
Padoms, brīdinājums: Iesaka samazināt slodzi un, pēc iespējas ātrāk, pabeigt iesākto. Brīdina neuzņemties pārāk daudz.
Jā vai nē: Jūs pilnībā ir aprijis darbs.