Astoņi kausi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Jūs esiet nolēmis aiziet no tā, kas jūs neapmierina, jūs dodieties pie kaut kā jauna. Iepriekšējās attiecībās vai apstākļos jūs regulāri jutāt neapmierinātību un vilšanos. Arī tagad jūs to apzinieties un tiecieties pēc pārmaiņām. Jūs ar visiem spēkiem cenšieties atbrīvoties no kaut kā veca un izmēģināt kaut ko pavisam jaunu. Varbūt jūs vēlieties aizpildīt tukšumu, kas ienācis jūsu dzīvē. Tieši tagad ir īstais laiks atbrīvoties no emocionālām saitēm un kļūt neatkarīgam. Ļoti bieži šī kārts runā par to, ka paies tikai mēnesis un viss mainīsies. Iespējams, ka jūs dosieties ceļojumā vai nomainīsiet dzīvesvietu. Taču galvenais raižu avots jums ir ģimeniskas vai materiālas problēmas.

 

Kopējais raksturojums: Pazaudēto panākumu pavēlnieks. Apātija, klusa aiziešana, attālināšanās. Slinkums, nekā nedarīšana, visa pamešana likteņa varā.
Darbs: Atlaišana ar kaunu, aiziešana pensijā, pāriešana uz sliktāku darbu. Ienākumu samazināšanās. Lietas pamešana (atteikšanās).
Veselība: Veselībai un vispārējam stāvoklim ļoti bīstama situācija. Dziļas depresijas. Vēlme atbrīvoties no visām problēmām uzreiz, bet nevēlēšanās cīnīties var novest pie pašnāvības. Šī kārts, vairāk kā citas, prognozē nāvi (pat jauniem cilvēkiem). Neatgriezeniskas izmaiņas. Cilvēks neizveseļosies, jo negrib dzīvot vai arī ir jau gatavs aiziet.
Attiecības: Aiziešana psiholoģiskā līmenī. Fiziski partneri var palikt kopā (šķiršanos nerāda), taču nekādu jūtu vai emociju nav, partneris ir iegājis sevī (dariet ko gribiet, uz mani tas neattiecas). Var demonstrēt arī pamestu ģimeni ļoti smagā situācijā.
Cilvēka psihotips: Cilvēks, kas izslēgts no dzīves. Dziļa depresija.
Padoms, brīdinājums: Iesaka pabūt vienatnē ar sevi. Brīdina, ka jūs pats negribiet uzlabot situāciju.
Jā vai nē: Nenoteikta. Brīvprātīgās izolēšanās periods no notiekošā. Vajadzētu mainīt darbības sfēru, aiziet no ierastām situācijām.
Dažkārt notiek tādas situācijas, kurās jebkuras izmaiņas nes tik nopietnas sekas, ka cilvēks izvēlas palikt uz vietas, lai neriskētu.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgrieztā pozīcijā šī kārts jums iesaka pamest neapmierinošo emocionālo situāciju sākt meklēt to, kas spēs piepildīt jūsu dzīvi ar jēgu. Iespējams, ka kārts jums vēsta par to, ka tagadējās attiecības nebūt nav tādas, kā jums liekas. Jums vajadzētu iemācīties novērtēt to, kas jums ir dotajā brīdī, nevis atmest to kā nevajadzīgu. Iespējams, ka jums ir grūti saraut attiecības, kas ir ļoti negludas. No otras puses, var izrādīties, ka jūs mēģiniet saraut ideālas attiecības pēc nesaprotamiem, jūsu izdomātiem iemesliem. Visticamāk, jūs nedariet neko, lai uzlabotu situāciju.

 

Kopējais raksturojums: Vēlme par katru cenu pievērst sev uzmanību, izprovocēt interesi par sevi: mākslīgas personības izveidošana, noslēpumainības demonstrēšana. Nespēja un nevēlēšanās aiziet, bet tanī pat laikā demonstrē, ka aiziet.
Darbs: Pilnīga dīktstāve, mīņāšanās uz vietas, atbildības pārlikšana vienam uz otru. Vēlēšanās, lai izdara kāds cits. Nenoteikti ienākumi, bet jo lielāka izvairīšanās no darba, jo tie ir zemāki.
Veselība: Simulēšana, apkārtējo uzmanības piesaistīšana (iespējams, ka tuvinieku vienaldzības rezultātā).
Attiecības: Mīlestības un uzmanības trūkums, mēģinājumi piesaistīt tās ar dažādām metodēm.
Cilvēka psihotips: Cieš no apkārtējo vienaldzības, mīlestības un uzmanības trūkuma.
Padoms, brīdinājums: Iesaka pacensties pievērst sev uzmanību. Brīdina, ka jūsu paņēmienus var atkost.
Jā vai nē: Jūs nevariet palikt viens, jums vajag sabiedrību, mīlestību, uzmanību.