Astoņi zižļi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Jūs ļoti ātri virzieties uz savu nosprausto mērķi. Ja pirms tam notikumi neattīstījās un stāvēja uz vietas, tad tagad esiet gatavs ļoti straujai notikumu attīstībai. Viss notiks trakā ātrumā. Ja jautājums bija saistīts ar darbu, tad tagad jūs ļoti strauji virzīsieties pa karjeras kāpnēm. Tieši tagad ir īstais laiks sākt atveseļošanās kursus, kas noteikti nesīs labus rezultātus. Jūs esiet ieguvis bagātu pieredzi, kas tagad pozitīvi atsaucas uz jūsu redzesloka paplašināšanos. Iespējams, ka saņemsiet kādu steidzamu ziņojumu vai arī jums radīsies iespēja kaut kur ātri aizbraukt vai pārcelties. Ja jūsu jautājums bija par romantiskām attiecībām, tad šī kārts nozīmē priekš jums negaidītu un kaislīgu aizraušanos ar pretējo dzimumu.

 

Ātruma pavēlnieks. Prasme laikā nokļūt līdz mērķim. Steiga, skriešana. Procesa kātrs.
Kopējais raksturojums: Ceļojumi (īsi izbraucieni, lidmašīna, kaut kur izrauties uz vienu dienu). Negaidītas pārmaiņas (patiesībā viss jau sen vedināja uz pārmaiņām, taču jūs tās tikai tagad pamanījāt). Nepieciešamība pieņemt lēmumu strauji mainīgos apstākļos.
Darbs: Sakaru uzlabošana ar attāliem partneriem. Vērtīgas pārrunas (pievērsiet uzmanību sīkumiem, atrunām). Sadzīves problēmu risināšana. Kopā ar atbilstošām kārtīm - ātra virzība pa karjeras kāpnēm. Mērķtiecība, virzība, kuru nevar apstādināt. Jaunas perspektīves. Labi apgriezieni, laba peļņa.
Veselība: Neslikta fiziskā forma. Ātra reakciju gaita organismā: viegla slimība ātri pāries, smaga – ātri progresēs. Vajag skatīties blakus kārtis: ja sliktas, tad process būs neatgriezenisks, ja labas – izveseļošanās.
Attiecības: Strauja attiecību attīstība. Daudzi īslaicīgi, ātri kontakti, sakari. Iespējama kontaktu atjaunošana. Kā attiecības ir noregulējušās, pie tāda rezultāta tās arī novedīs.
Cilvēka psihotips: Mobils, kustīgs, darbīgs. Spēja pareizi orientēties un pieņemt lēmumus. Inerts cilvēks, kas spēj piemēroties apstākļiem.
Padoms, brīdinājums:  Iesaka rīkoties ātri (pasteidzieties). Brīdina, ka pārsteidzība un vieglprātība ir lieka spēku izšķiešana. Netraucējiet procesam, nenovirzieties no tā.
Jā vai nē:  Nav skaidrības, taču drīzāk nosliecas uz „jā”. Notikumi attīstās strauji un pēc plāna. Ātra mērķa sasniegšana. Ļaujieties notikumu gaitai.

Papildus: Pats par sevi astotnieks nav īpaši spēcīgs. Viņš attīsta, paātrina apkārtējo kāršu iedarbību.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Iespējams, ka dēļ pārlieku mērķtiecīgas notikumu attīstības jūs jūtieties nomākts. Jūs esiet apjucis un dotajā brīdī neziniet uz kurieni vērst jūsu enerģiju. Ja sāksiet steigties, nepanāksiet vēlamo rezultātu. Nesteidziniet notikumus, citādi var rasties šķēršļi, kurus jums būs grūti pārvarēt. Ja grasījāties kaut kur braukt, tad jūsu plāniem nav lemts piepildīties. Iespējams, ka ceļojuma laikā radīsies problēmas ar lidmašīnu, vilcienu vai citu transporta līdzekli.

 

Blakus esošo kāršu pronzēto notikumu palēnināšana. Sīkas kavēšanās. Enerģija izsīkst pārāk ātri.
Kopējais raksturojums: kavēšanās, palaistas garām iespējas dēļ aizķeršanās, problēmas ceļojumos: atlikts reiss, aizturētas vīzas, korķi uz ceļiem. Process var strauji nobloķēties.
Darbs: Lietas nevirzās uz priekšu. Jaunu projektu atlikšana, kavēšanās, dokumentu nozaudēšana un tamlīdzīgi kavēkļi darbībā. Nepieciešamība pēc daudz ātrākas rīcības.
Veselība: Lēna procesu norise. Šī kārts nav patstāvīga, vajag skatīties blakus kārtis. Ne pārāk laba veselība.
Attiecības: Aizvainojums, rutīna, viss bez pārmaiņām. Var būt nelielas domstarpības. Attiecības nonākušas strupceļā.
Cilvēka psihotips: Inertums, iniciatīvas trūkums. Grūtības komunicēt, noslēgšanās. Bremzēšana – lēni pielec. Cilvēks, ko dzen uz priekšu apstākļi, nevis paša iniciatīva.
Padoms, brīdinājums:  Padoms – nesteidzies. Brīdina: par vēlu, jūs esat nokavējis – neatlieciet uz rītdienu to, ko var izdarīt šodien.
Jā vai nē:  Visa iespējamā kavēšanās jautājuma risināšanā.