Astoņi zobeni

 

 

 

Taisna kārts:

 

Astoņi zobeni noteiktos asptākļos var apzīmēt bailes, ierobežojumu vai blokādi, ko cilvēks pats sev ir uzlicis ar savām negatīvām domām. Dažreiz jums liekas, ka esiet iekļuvis slazdā un jūs neredziet izeju. Jūs izjūtiet nepārvaramas bailes no nākotnes vai pārmaiņām un dēļ tā esiet pats sev kļuvis par ienaidnieku. Visdrīzāk, tieši tagad jums ir kontaktēšanās problēmas. Esošā situācija ierobežo jūsu rīcības brīvību un domas, bet tas viss noticis dēļ tā, ka jūs baidieties skatīties patiesībai acīs. Ja jums ir jāpieņem svarīgs lēmums, tad vispirms jātiek galā ar visām savām bailēm.

 

Kopējais raksturojums: Ierobežojumi, stīvums. Iekļūšana sarežģītā situācijā no kuras nav izejas, vai izeja nav acīmredzama.
Darbs: Bez attīstības vai pavisam neliela attīstība; nav iespējas paplašināties vai mainīties. Nelieli ienākumi vai pat zaudējumi.
Veselība: Veselības stāvoklis ir tāds, kas neļauj cilvēkam justies brīvam (atkarība no medikamentiem, piemēram, insulīna). Nopietnas hroniskas slimības.
Attiecības: Savstarpēja atkarība vai viena partnera atkarība no otra. Stingi attiecību rāmji, ortodoksāla ģimene.
Cilvēka psihotips: Kautrīgs, stīvs, pieticīgs, kompleksains. Baidās spert lieku soli.
Padoms, brīdinājums: Iesaka rīkoties pamazām, meklēt izeju no situācijas. Brīdina, ka bezdarbība var būt bīstama.
Jā vai nē: „Nē”. Grūti atrast izeju, bet vajag meklēt. Bezdarbības un nebrīves periods.

Papildus: Kārts klasiskais izskats simbolizē masonu iesvētības.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Iestājies laiks, kad jūs beidzot variet brīvi uzelpot un atbrīvoties no ierobežojumiem, kas ilgu laiku jūs mocīja. Jūs beidzot esiet pārvarējis mokošās bailes un satraukumu. Ja jutāt uz sevi spiedienu, tad tagad tas sāk atslābt. Beidzot jūs iegūsiet skaidru priekšstatu par to, kas ir jums apkārt un tagad jūs redziet, kas traucē jūsu tālākai garīgai vai karjeras izaugsmei.

 

Kopējais raksturojums: Bezizejas situācija. Paniska vēlme izrauties, nepārtraukta piepūle, lai uzlabotu situāciju (ne trausli soļi, kā taisnā pozīcijā, bet tieši piepūle).
Darbs: Neperspektīvs bizness. Darbs kāda pakļautībā.
Veselība: Izmisusi un neveiksmīga cīņa par veselību. Neauglība.
Attiecības: Ļoti sarežģītas un grūtas attiecības. Nav iespējas atbrīvoties no atkarības, pakļautā stāvokļa (atradīs, noķers, atgriezīs atpakaļ).
Cilvēka psihotips: Tāds kas cīnās pēdējiem spēkiem, nepadodas līdz pēdējam.
Padoms, brīdinājums: Iesaka cīnīties no visa spēka, centieties izglābties, turieties! Brīdina, ka jūsu cīņa var nenest augļus.
Jā vai nē: Ļoti maz iespēju atrast izeju no situācijas.