Četras monētas

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šī kārts pirmām kārtām nozīmē finansiāli drošību. Visticamāk, jums ir radusies reāla iespēja kļūt bagātam vai palielināt savu jau esošo finansiālo labklājību. Citā situācijā šī kārts runā par to, ka jūs esiet pārāk skops vai konservatīvs un līdz ar to baidieties riskēt, bet risks tagad ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Vai arī jūs pārāk ķerieties pie savas iesakņojušās pārliecības un ļoti baidieties pazaudēt to, ko esiet sarūpējis ar savu smago darbu. Jums jāiemācās novelt daļu savu pienākumu uz citiem, nevis censties visu izdarīt pašam.

 

Kopējais raksturojums: Pārticība, stabilitāte, iekrājumi – naudas un mantas. Atkarība no naudas, ieciklēšanās uz naudu. Pārāk praktiska pieeja visam. Iedzīvošanās uz citu rēķina.
Darbs: Banku darbs. Krājbankas, noliktavas, glabātuves. Vēlme daudz ietaupīt un maz iztērēt (gan naudu, gan spēkus). Dzīve no procentiem, rentes, naudas no īpašumu iznomāšanas. Var nozīmēt dzīvi uz stingra pamata, bet par nelielu naudu (maza alga, pensija).
Veselība: Stabila, taču nepieciešams režīms.
Attiecības: Emocionāli skopas, privātīpašnieciskas. Noslēgšanās vienam no otra. Naudas skopums (pat ja naudas ir daudz).
Cilvēka psihotips: Savaldīgs, vēss, noslēgts, stingrs, skops, konservatīvs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka ekonomēt un krāt. Brīdina nebūt skopam. Skopais maksā divreiz.
Jā vai nē: „Jā”. Miers, stabilitāte.

Papildus: Ieguva pieredzi, nopelnīja naudu, ielika zeķē – pirmais cikls noslēdzies.

 

 

Apgriezta kārts:

 

Iespējams, ka jums radušās problēmas ar to, lai saprātīgi iztērētu vai atliktu savu sūri grūti sapelnīto naudu. Jūs nespējat pareizi sabalansēt savu budžetu. Jūs visu laiku domājiet par drošību, īpaši par finansiālo drošību. Jūs ļoti stipri pie kaut kā turieties, bet tanī pat laikā jums to vajadzētu palaist. Jūs esiet pārāk trausls un visu laiku mēģiniet attaisnoties, taču šī rakstura īpašība traucē jums mērķu sasniegšanā. Iespējams, ka lietās, ko patreiz risiniet, būs kavēšanās.

 

Kopējais raksturojums: Pilnīga atkarība no naudas. Naudas un to varas kārdinājums. Pārspīlēts skopums, vēlme ekonomēt uz visu. Sliktākā gadījumā- stingras taupības periods.
Darbs: Zema alga, pārspīlēti milzīgi procenti. Bizness, kas balstās uz ļoti skopiem resursiem.
Veselība: Nepieciešams taupīt spēkus un veselību. Ekonomēšana uz veselības rēķina, atliekot ārsta vizīti līdz pēdējam.
Attiecības: Stingras, autoritatīvas, spiediens uz partneri. Atkarība no partnera naudas, uzturēšana (bet ne grezna). Ekspluatācija, naudas taisīšana vai ekonomešana uz tuva cilvēka rēķina.
Cilvēka psihotips: Skops, alkatīgs, neiecietīgs pret citu pārdzīvojumiem un ciešanām.
Padoms, brīdinājums: Iesaka eknomēt katru centu. Brīdina, ka jūs esiet pārāk atkarīgs no naudas. Tā ir jūsu elks.
Jā vai nē: Ierobežojumu periods.