p

Četri kausi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Tā kā jūs esiet nedaudz neapmierināts ar noteiktiem jūsu dzīves aspektiem, jūs, iespējams, esiet pārāk noslēdzies sevī. Dotajā brīdī jūs izjūtat tikai garlaicību un vilšanos. Iespējams, jums ir beidzies medusmēnesis un patiesībā viss ir izrādījies neapmierinošs un banāls. Jums vajag pārskatīt vērtības. Jūs neredziet visu to labo, kas ir jums apkārt. Jūs esiet no visiem attālinājies un nevariet pieņemt piedāvāto palīdzību. Varbūt jūs tagad atrodaties depresijā, jums liekas, ka nespējat tikt skaidrībā ar esošo situāciju. Jaunā situācijā, kas lika jums darboties, ir pagājusi un tagad jums ir nepieciešama cita jauna situācija, kas jūs stimulētu. Jums liekas, ka jūsu dzīvē kaut kas ir pazudis, izmainījies, bet jūs neziniet, kas tas ir. Pirms turpiniet iesākto darbu, nesteidzieties un labi padomājiet, vai jums tas vispār ir vajadzīgs.

 

Kopējais raksturojums: Prieka bendētājs. Pēc jautras dzīrošanas iestājas nogurums, garlaicība. Pārforsēšana, greznība.
Darbs: Viss ir tik labi, ka neko negribās pasākt. Kaut arī ir iespēja kaut ko mainīt, nav vēlēšanās un nav pārliecības, ka to būtu vērts darīt.
Veselība: Depresija, pārēšanās, mazkustīgums.
Attiecības: Garlaicība, nogurums, savstarpēja vilšanās, neattaisnojušās cerības.
Cilvēka psihotips: Vienaldzīgs, garlaicīgs, nevarīgs, iegrimis sevī un jēgas meklējumos.
Padoms, brīdinājums: Iesaka būt vērīgam pret sīkumiem. Brīdina, ka jūsu dzīvē trūkst kustības.
Jā vai nē: „ Nē”. Labklājības periodā vajag domāt par nākotni, citādi var palaist garām svarīgas iespējas.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgrieztā pozīcijā šij kārtij ir divas nozīmes. Pozitīvā runā par to, ka jūsu lietas beidzot ir sākušas uzlaboties. Jums ir parādījušies jauni spēki un iespējas. Pēc ieilgušā garlaicības perioda, dzīve atkal ir sākusi sagādāt jums prieku. Jūs ļoti daudz kontaktēsieties ar cilvēkiem, jums parādīsies jauni draugi, iespējams, jūs apmeklēsiet kādu ballīti. Liktenis jums gatavo jaunas iespējas. Taču vēl ļoti daudz ko vajag mācīties, lai izvairītos no neveiksmēm. Draudzībā vai mīlestībā var rasties šķēršļi, kas var izraisīt nepatiku.

 

Kopējais raksturojums: Nepiesātināmība, skopums. Izdevības izmantošana, kas tā arī neko nedeva.
Darbs: Centieni no biznesa izspiest vairāk kā iespējams. Pārlieka cilvēku un resursu ekspluatēšana. Labi ienākumi, bet perspektīves mazas, savu resursu iztukšošana.
Veselība: Slikti, vājš organisms.
Attiecības: Iekāre, izlaidība, līgavu/līgavaiņu kolekcionēšana, pavirša attieksme pret attiecībām, jo tās var nopirkt.
Cilvēka psihotips: Skops, nekaunīgs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka padzīvot savam priekam. Brīdina, ka jūs ķeriet visu pēc kārtas, bet variet palaist garām galveno.
Jā vai nē: Intensīva savu iespēju izšķiešana.