Četri zižļi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Četri zižļi ir ļoti pozitīva kārts. Parasti tā nozīmē ilgi gaidītās atpūtas atnākšanu vai apbalvojumu. Tā ir projekta pabeigšana, ko jums vajadzētu nosvinēt. Iespējams, ka jūs plānojat mājas iegādi. Ja jūsu plāni saistās ar lauku apvidu, tad jums viss izdosies brīnišķīgi. Kārts var nozīmēt kādu īpašu ceremoniju, kas veltīta kaut kāda procesa nobeigumam. Ja aplūkojiet savstarpējās attiecības, tad šī kārts skaidri runā par laulībām un stiprām ģimeniskām saitēm.

 

Kopējais raksturojums: Pabeigtā darba pavēlnieks. Pirmo rezultātu iegūšana. Miera un pārliecības iegūšana par nākotni, rezultāta sasniegšana. Atlīdzība par darbu. Visa veida nekustamie īpašumi. Var norādīt, ka notikumi, par kuriem stāsta blakus kārtis, notiks mājās, tepat blakus.
Darbs: Savu darba augļu baudīšana, apaugšana ar taukiem. Ofisa tēma, drukāšana, dokumenti. Kvalitatīva elites celtniecība. Pabeigts darbs, rezultāta nostiprināšana. Prezentācija, svinības. Pirmie labie un stabilie ienākumi.
Veselība: Pozitīva kārts. Procesu stabilizācija, konservatīvas ārstēšanās metodes. Lieliska, stabila izveseļošanās.
Attiecības: Saimniecisko jautājumu risināšana, ligzdiņas novīšana. Stabilu attiecību fāze. Pirmie kopdzīves augļi: mājokļa iegāde, bērnu piedzimšana, kopīgi braucieni un apmierinātība.
Cilvēka psihotips: Piederības sajūta tradīcijām. Spēja izjust sociālo struktūru. Apmierinātība ar dzīvi, spēja priecāties un dzīvot ar gaumi.
Padoms, brīdinājums: Noenkurojieties esošajā pozīcijā, iekārtojieties. Atpūtieties, dodieties pie dabas, nosviniet sasniegumus. Brīdinājums: pieķeršanās materiālajām lietām, nevēlēšanās kaut ko mainīt (neķerties pie jaunām lietām, pirms pabeigtas vecās).
Jā vai nē:   „ Jā”. Panākumi. Novāciet savu ražu. Jums būs labi rezultāti, svētki.
Papildus: Materializācija, stabilizācija, pat inerce. Rīkošanās noteiktās robežās. Tieksme pēc stabilitātes un kārtības. Pirmais cikls noslēdzies.

 

 

Apgriezta kārts:

 

Šī ir ļoti pozitīva kārts un arī apgrieztā pozīcijā tā runā par veiksmi. Vienīgais, ka veiksme atnāks drusku vēlāk un ar nedaudz lielāku piepūli. Ļoti drīz pienāks atpūtas un triumfa laiks. Taču no otras puses, ja runa ir par nekustamo īpašumu, tad var rasties kaut kādas problēmas. Ja jūs plānojiet lielus saviesīgus pasākumus, tad tos var pabojāt slikta apkalpošana vai organizēšana nebūs pietikami augstā līmenī.

 

Kopējais raksturojums:  Ieilguši svētki , kādas lietas neveiksmīgi augļi. Ieilgusi atpūta, dīktstāve. Galējais rezultāts nav sasniegts, svētki nav izdevušies.
Darbs: Dīktstāve, garantijas trūkums. Ofisa maiņa, ienākumi mazāk, kā plānots, neveiksmīgas prezentācijas.
Veselība:  Procesi padziļinās: ārstēšanās vietā pretsāpju līdzekļi. Slikta pašsajūta pēc svētkiem, izveseļošanās notiek lēnāk kā gribētos.
Attiecības:  Sadzīvisku jautājumu risināšanas atlikšana vai arī mēģinājumi tos ignorēt. Nenes vajadzīgos augļus. Varētu būt arī labāk.
Cilvēka psihotips:  Nespēja saņemties un mobilizēties uz kaut ko. Nepabeigtības sajūta; cilvēks atrauts no meditācijas – nekomfortabla sajūta dēļ nepabeigtības. Grib vairāk, izrāda neapmierinātību.
Padoms, brīdinājums:  Nepaļaujieties uz solījumiem. Priecājieties par nelielu rezultātu, patreiz vēl nesviniet. Brīdina par slēptu struktūras sabrukumu, iekšējām saiknēm. Rezultāti būs sliktāki, kā gaidīts.
Jā vai nē:  Nepilnīga realizācija (ne gluži tas, ko gribējāt, varēja būt labāk, vairāk utt.). Nogurdinoša jautrība, ne tie labākie rezulti.