Četri zobeni

 

 

 

Taisna kārts:

 

Ja pirms tam jums bija stresa situācija, tad tagad ir iestājies atslodzes brīdis. Tieši tagad ir pienācis laiks, lai ievilktu elpu un atgūtos pēc cīņas un konfliktu perioda. Jums ir nepieciešama atpūta, kuras laikā jūs atgūsiet gan fizisko, gan garīgo spēku. Jūs variet nedaudz atslābināties un pārgrupēt visus savus spēkus. Iespējams, ka jums ir iestājies lūgšanu un meditācijas laiks, kas jums palīdzēs nostiprināt garīgo spēku tālākai cīņai. Visticamāk, jums vajadzīgs laiks lai nošķirtos no savām ikdienas problēmām un tad jūs spēsiet ar citu skatienu paskatīties uz savu situāciju. Varbūt jūs jūtieties iztukšots un sakauts un jums noteikti ir nepieciešama atpūta no jūsu ikdienas pienākumiem. Varbūt jums drīzumā būs atvaļinājums vai kāds brauciens, kur jūs varēsiet atiet no savām domām. Ja vaicājāt par veselību, tad esiet ceļā uz pilnīgu izveseļošanos.

 

Kopējais raksturojums: Atpūta pēc cīņas. Notikumu apturēšana, dziļas pārdomas, meditācija, dīktstāve. Var nozīmēt, ka cilvēks kaut kur atsēž savu laiku (pazušanas gadījumā – pagrabs vai neliela, slēgta telpa).
Darbs: Nepieciešams atvilkt elpu, apstāties, uzkrāt spēkus, pārciest smagus laikus. Mazi ienākumi, vāja attīstība. Iesaldētas izmaksas.
Veselība: Pēcoperācijas rehabilitācija, var būt ārstēšanās sanatorijā, veselības atjaunošana. Gulēt slimnīcā (vieglā stāvoklī).
Attiecības: Atpūta vienam no otra. Šķiršanās uz kādu laiku pēc abu vēlēšanās (padzīvot šķirti). Attiecību modelis – mīlnieks, kas ierodas sestdienās.
Cilvēka psihotips: Filosofs, domīgs, nošķirts.
Padoms, brīdinājums: Iesaka ieturēt pauzi, atpūsties. Brīdina – pārāk neaizsēdēties.
Jā vai nē: Atbilde nekonkrēta. Būs laiks padomāt par savām lietām.

Papildus: Pirmais cikls noslēdzies. Cilvēks uz kārts nav miris, viņš meditē (klasiskajā kārts atainojumā).

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Šij kārtij apgrieztā pozīcijā ir divas nozīmes – pozitīvā un negatīvā. Pozitīvā ir tajā, ka kārts norāda uz atpūtas perioda beigšanos un aktīvas darbības atsākšanos. Pārtraukums, kas jums bija, jūs nedaudz nomāca un tagad jūs variet atsākt darboties. Negatīvais ir tajā, ka kārts apgrieztā pozīcijā norāda uz kaut kādām problēmām, veselības pasliktināšanos vai kaut kādas piespiedu izolācijas periodu.

 

Kopējais raksturojums: Bezdarbība, kas var kļūt bīstama (neproduktīva). Laiks darboties.
Darbs: Nepieciešams kaut ko darīt. Var nozīmēt starta kapitālu no ieekonomētajiem līdzekļiem.
Veselība: Cilvēkam vajadzētu pārtraukt atpūtu un atjaunošanos. Vai arī - piecēlās pārāk ātri un tagad būs sarežģījumi (ne bīstami). Nepieciešams veikt izmeklēšanu.
Attiecības: Pienācis laiks atgriezties vienam pie otra, citādi var būt par vēlu.
Cilvēka psihotips: Cilvēks, ko dzen apstākļi.
Padoms, brīdinājums: Iesaka gatavoties rīcībai. Brīdina, ka, ja pats nekustēsies, apstākļi piespiedīs.
Jā vai nē: Piespiedu vai nepieciešamības rīcība.