Desmit kausi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šī kārts ir ļoti labvēlīga mīlestībai, pozitīvām emocijām, vispārīgai laimei, dzīves vērtībām, garīgai izaugsmei un harmoniskām attiecībām. Desmit kausi var solīt patīkamu aizraušanos ar kādu vai kaut ko, baudu, labklājību vai laimīgu saskaņu ģimenē. Visticamāk jums drīzumā būs kādas svinības ģimenes lokā vai patīkama tikšanās ar draugiem. Ja jūsu jautājums bija saistīts ar stāšanos laulībā, tad jums ir ļoti liela iespēja to realizēt. Iespējams, ka ļoti drīz jums radīsies veiksmīga iespēja doties ceļojumā.

 

Kopējais raksturojums: Pilnīgas veiksmes pavēlnieks. Laime, stabilitāte visās nozarēs, ilgstoši panākumi. Tikšanās ar tuviniekiem, brauciens uz dzimto pusi, viss, kas saistīts ar ģimeni.
Darbs: Ļoti labi sakārtots bizness. Plašas iespējas, lieli ienākumi, panākumi – biznesam šī kārts ir pat labāka par Desmit monētu kārti. Tirdzniecība ar dabas resursiem (šķidriem: nafta, gāze).
Veselība: Lieliska. Ja arī ir nelielas problēmas, tad tiks nodrošināta lieliska aprūpe.
Attiecības: Vislabākā kārts attiecībām: beznosacījumu mīlestība, ģimenes atbalsts, dziļi emocionāla savstarpējā sapratne. Pastāv risks, ka tāda idille var ilgi nevilkties.
Cilvēka psihotips: Gaišs cilvēks, kas izstaro mieru. Prot iejusties citu ādā, pat tad, ja tas var kaitēt pašam.
Padoms, brīdinājums: Iesaka aizbraukt pie tuviniekiem, vērsties pie saknēm. Brīdina, ka laime nemēdz būt bez mākoņiem.
Jā vai nē: „ Jā”. Viss būs pasakaini labi.

Papildus: jāatceras, ka neviena kārts nesaka – uz visu mūžu. Katrai kārtij ir savs laika sprīdis.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Ir noticis kaut kas, kas ir izsitis no līdzsvara jūsu iepriekšējo miera un laimes sajūtu. Tie var būt strīdi, interešu konflikti starp ģimenes locekļiem vai tuviem draugiem. Iespējams, ka dumpojas jūsu pusaudžu vecuma bērni. Vai arī ir kāds vai kaut kas, kas rada zināmas problēmas jūsu ģimenei. Iespējams, ka kāds no jūsu bērniem vēlējās pamest mājas un tāpēc jūs nomāc skumjas un raizes. Atsevišķos gadījumos Desmit kausi apgrieztā pozīcijā stāsta par īslaicīgu romantisku aizraušanos, kam nesekos nopietnas jūtas.

 

Kopējais raksturojums: Radniecības zaudēšana. Cilvēks ir pieradis pie visa tā labākā, bet tagad viss ir nedaudz pasliktinājies, bet viņam pašam šķiet, ka viss jūk un brūk, un viss ir slikti. Nesaskaņas ģimenē. Emigrācija (kopā ar 6 zobeniem – peļņas nolūkos, kopā ar Pasauli – dzīvesvietas maiņa).
Darbs: Kritums, neveiksmju periods, kuru izjūt visi (darbinieki, radinieki). Lietas neveicas tik labi kā agrāk. Var norādīt uz ilgi nemainīgu stāvokli.
Veselība: Neapmierinātība ar savu veselību (jūtas sliktāk, bet vēl nezina, ko nozīmē pa īstam slikti), vairāk sūdzās, kā tiešām sāp.
Attiecības: Mīlētāju šķiršanās, saglabājot siltas attiecības. Radniecīgas attiecības starp cilvēkiem, kam nav asinsradniecība.
Cilvēka psihotips: Cilvēks, kas pazinis labākus laikus. Garlaicība mudina uz piedzīvojumiem.
Padoms, brīdinājums: Iesaka tikt galā ar savām radu attiecībām. Brīdina, ka jūsu emocionālai dzīvei var rasties plaisa, var palikt garlaicīgi, vēlams nomainīt vidi.
Jā vai nē: Jūs sagaida maz veiksmīgs periods (mazāk veiksmīgs, kā labākos laikos). Iespējama aizbraukšana no dzimtās puses uz ilgu laiku.