Desmit monētas

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šī ir ļoti pozitīva kārts. Tā liecina par finansiālo stabilitāti, pareizām investīcijām, mantojumu, ģimenes tradīciju pārmantošanu, par veiksmīgu darījumu ar nekustamo īpašumu, par nopietnām pārmaiņām dzīvē, par drošu ģimenes dzīves pamatu. Darbā viss virzās lieliski un, visticamāk, jūs sagaida paaugstinājums. Iespējams, ka saņemsiet jūtamu palīdzību no saviem radiniekiem vai labiem draugiem. Iespējams, ka drīz saņemsiet naudas pieplūdumu pensijas vai mantojuma veidā. Ja jūs kārtīm jautājāt par stāšanos laulībā, tad, visticamāk, šo laulību diktē naudas apsvērumi vai prasības no jūsu ģimenes.

 

Kopējais raksturojums: Bagātība. Pilnīga labklājība, mantojums. Visas lielās ģimenes lietas, kas pēc tam paliek pēcnācējiem, ko var mantot. Fundamentālas vērtības. Stingrs pamats zem kājām.
Darbs: Ļoti stabils, perspektīvs, ienesīgs bizness. Bieži ģimenes, kas tiek nodots paaudzēs. Paaudžu pārņemtas profesijas, tirdzniecības nami ar vārdu, lieli celtniecības uzņēmumi utt..
Veselība: Stipra veselība, labi gēni (var būt mantotas slimības, taču ne bīstamas).
Attiecības: Stipras attiecības, kas balstās uz īpašuma interesēm (īpašumu apvienošana): pirmajā vietā ģimenes un īpašuma intereses, otrajā emocijas. Vecāku ieplānotas laulības. Stipras, perspektīvas, neizjuks.
Cilvēka psihotips: Ģimenisks, mājās sēdētājs. No labas ģimenes. Konservatīvs, materiālists, mīl naudu.
Padoms, brīdinājums: Iesaka ņemt vērā ģimenes intereses un domas. Brīdina neieciklēties uz ģimenes problēmām.
Jā vai nē: „Jā”. Būtu labi nodoties ģimenes pagātnei, tikt galā ar arhīviem, izpētīt ģenētiku.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Visticamāk, jūs esiet sajutis, ka jūsu, līdz šim, stabilā situācija ir apdraudēta. Tagad nav īstais laiks, lai riskētu ar finansēm. Iespējams, ka kādu laiku jums būs saspringta situācija ar naudu un jums nāksies pārskatīt visas savas finansiālās saistības un lietas. Iespējams, ka jums pat nāksies kaut ko pārdot: akcijas, īpašumu vai pat savu māju. Ja kāds no jūsu mājiniekiem ir slims, tad ar steigu ir vajadzīga ārstu iejaukšanās. Iespējams, ka jums ir radušās problēmas ar pensijas vai mantojuma noformēšanu.

 

Kopējais raksturojums: Pragmatiska un stingra materiālā pieeja. Krāšana, pastāvīgas rūpes par ģimenes budžetu, paaugstināta interese pret ģimenes dzīves finansu sfēru. Strīdi saistībā ar mantojumu.
Darbs: Bizness tiek realizēts augstā līmenī, taču alga padotajiem ir paskopa. Prasības, lai kolektīvā visi stingri atskaitās par savu darbu, stingra disciplīna, toties aizsargāts stāvoklis.
Veselība: Ne visai labi gēni. Veselība nav pārāk laba.
Attiecības: Izteikti materiālistiskas attiecības, saimnieciskas. Katrs pilda savu lomu: sieviete saimniece, vīrietis apgādātājs. Patriarhāts.
Cilvēka psihotips: ārkārtīgi konservatīvs, šaurs interešu loks. Primitīvs intelektuālajā ziņā.
Padoms, brīdinājums: Iesaka nodoties ģimenes lietām. Brīdina neieslīgt ikdienas problēmās.
Jā vai nē: Šauras intereses, garlaicība.