Deviņas monētas

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šī kārts ļoti dažādos veidos demonstrē veiksmi. Tā parāda cilvēka tiekšanos pēc finansiālas stabilitātes, kā arī sola, ka ļoti drīz viņš saņems fizisko komfortu un materiālo izdevīgumu. Šī kārts stāsta arī par to, ka tagad ir īstais brīdis darījumiem ar nekustamo īpašumu, kā arī jebkuru citu īpašumu. Ja dosieties svaigā gaisā, tad gūsiet neaprakstāmu baudījumu. Ja jums mājās patreiz ir remonts, tad tas noritēs bez jebkādām nopietnām problēmām. Dažreiz, kad esiet viens, padomājiet – kā jūs tērējiet savu laiku?

 

Kopējais raksturojums: Materiālie ienākumi. Augsts statuss, izcelšanās, pacelšanās uz augstāku sociālo līmeni. Pašpietiekamība, komforts, aizsardzība, gods, kas saglabāsies uz visiem laikiem.
Darbs: Izaugsme, uzplaukums, perspektīves, lieli ienākumi, paaugstinājums amatā, bagātība, viss ir labi..
Veselība: Lieliska veselība. Cilvēks ir gatavs ieguldīt lielu naudu savā veselībā un izskatā.
Attiecības: Ļoti nozīmīgas attiecības, kas tiek realizētas ļoti augstā līmenī. „Rituālas” attiecības (ceremonijas, tradīcijas utt.). Neikdienišķas, īpašas attiecības. Var nozīmēt, ka pāris savās attiecībās ir izolēts no apkārtējiem, kas nesaprot viņu „dīvainības”. Šadu attiecību pazaudēšana parasti izvēršas lielā traģēdijā. Bieži nozīmē bagātu atraitni.
Cilvēka psihotips: Baltā vārna, izlecējs. Cilvēks, kas izceļas pūlī ar stilu, vai arī cenšas tāds būt. Parasti labs saimnieks, saimniece.
Padoms, brīdinājums: Iesaka uzsvērt savu individualitāti, nebaidieties izcelties, publiski paziņot par sevi. Brīdina neatrauties no kolektīva, pārāk neizcelieties.
Jā vai nē: „Jā”. Sasniegumu un sociālās izaugsmes laiks (vai lepnas vientulības laiks).

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Jūs cerējāt uz noteiktu panākumu gūšanu, taču tas viss balstījās uz ļoti nestabiliem pamatiem, kas tagad jebkurā brīdī var sagrūt. Jums vajadzētu izturēties ļoti nopietni pret tiem darījumiem, ko pēdējā laikā slēdzat. Ar dažiem no tiem var rasties ļoti nopietnas problēmas. Iespējams, ka jums var rasties problēmas ar nekustamo īpašumu. Varbūt jums nāksies veltīt pastiprinātu uzmanību kādam mājdzīvniekam. Patreiz jūs variet izdarīt ļoti neapdomīgus un muļķīgus gājienus.

 

Kopējais raksturojums: Virsotnes zaudēšana, kritums. Notikumi nedaudz pazemojoši, statusa pazemināšanās, uzvedības neatbilstība ieņemamam stāvoklim.
Darbs: Vēl joprojām neslikti, bet līmenis krītas (vai ienākumi, vai reputācija, vai pazemināšana amatā). Dažādu nopietnu brendu viltojumi vai kvalitatīvu preču kvalitātes krišanās.
Veselība: Veselība laba, bet cilvēks tāds kā nedaudz saburzīts.
Attiecības: Cieņas zaudēšana pret partneri, viena partnera vērtības krišanās otra acīs, vilšanās. Attiecību nozīmīguma zudums. Attiecības sliktākas kā iepriekš.
Cilvēka psihotips: Cilvēks ar paaugstinātu vai pazeminātu pašvērtējumu. Pārdzīvo sev pazemojošu stāvokli (pazemināts, bet ne atlaists).
Padoms, brīdinājums: Iesaka samazināt savas prasības. Brīdina, ka būs sāpīgi krist no ieņemtiem augstumiem, bet krišana ir neizbēgama, cilvēks vairs nav spējīgs noturēties līmenī.
Jā vai nē: Vispārējs dzīves līmeņa kritums.