Deviņi kausi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Ja šī kārts izklājumā izkrita kā notikumu atrisinājuma kārts, tad variet būt mierīgs. Viss, ko vēlējāties vai sapņojāt, noteikti piepildīsies. Šī kārts sola materiālos ienākumus, labklājību un greznību. Šī ir apmierinājuma un vēlamā iegūšanas kārts. Dažkārt tā var norādīt uz pārlieku iecietību pret sevi un pārlieku izpatikšanu savām vēlmēm. No otras puses kārts var norādīt uz to, ka jūs vaiksmīgi esiet pabeidzis kādu svarīgu savas dzīves posmu. Un, pirms jūs virzieties tālāk, variet atpūsties un uzrīkot jautrus svētkus. Ja vaicājāt par mīlestību, tad šī kārts runā par to, ka ļoti drīz būs kāzas ar cilvēku, kuru mīliet.

 

Kopējais raksturojums: Materiālās veiksmes pavēlnieks. Panākumi, lielu svinību gaidīšana (tikai gaidīšana), iekšējais miers, apmierinātība. Ģimenes svētki, jubileja, dzimšanas diena. Ja zīlē par nākamo gadu, tad, kurā mēnesī izkrīt, tajā būs svētki. Uzklāts galds.
Darbs: Veiksmīgs bizness ar lieliem ienākumiem. Šķidrās enerģijas tirdzniecība: benzīns, degviela, smērvielas. Tirdzniecība ar pārtiku, dzērieniem.
Veselība: Lieliska veselība.
Attiecības: Attīstās ļoti laimīgi, ved uz kāzām. Partneri ar savu laimi ir norobežojušies no apkārtējiem. Cilvēki, ko vieno kopīgas intereses par kultūru, savstarpēja garīga pieķeršanās.
Cilvēka psihotips: Apmierināta, mierīgs, atslābinājies. Var būt pašapmierināts un pašpietiekams.
Padoms, brīdinājums: Iesaka priecāties par dzīvi, noskaņojieties uz svētkiem, sagatavojieties augsta līmeņa svinībām. Brīdina, ka jūs nedalieties savā priekā ar apkārtējiem, vajadzētu būt atvērtākam.
Jā vai nē: „ Jā”. Bagātības un apmierinātības periods.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Dotajā brīdī jūs esiet sapratis, ka nevariet dabūt visu ko gribiet, taču tas nemaz nav tik slikti. Dažreiz šī kārts apgrieztā veidā runā par veselības problēmām, kas radušās dēļ izpatikšanas savām iegribām vai nevērīgu attieksmi pret savu ķermeni. Visticamāk, jūs dzīvojiet tikai sev. Jūsu skopums var novest pie problēmām. Pastāv ļoti liela finansiālo problēmu rašanās iespēja.

 

Kopējais raksturojums: Disharmonija, neērtība (nokrita citu acu priekšā). Centieni saglabāt komfortablu situāciju nekomfortablos apstākļos.
Darbs: Sīks bizness, kas paliek neatkarīgs, neskatoties uz konkurenci: to var aprīt, bet pagaidām viss ir neslikti.
Veselība: Ārēji izskatās neslikti, taču veselība ir pavājinājusies.
Attiecības: Cilvēkos saglabā ideālā pāra tēlu, taču pastāv iekšējā disharmonija. Ieciklēšanās vienam uz otru.
Cilvēka psihotips: Izrādīšanās: no visa spēka tēlo apmierinātību, laimi un pārticību.
Padoms, brīdinājums: Iesaka censties saglabāt labvēlīgu iespaidu par sevi. Brīdina, ka nokļūsiet diskomfortablā situācijā.
Jā vai nē: Jums nāksies uzturēt tēlu. Jutīsieties neērti – kā mazulis lielajā pasaulē.