Deviņi zobeni

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šī ir naktsmurgu kārts. Visticamāk jūs nomoka miega traucējumi. Šie traucējumi radušies no regulāra satraukuma kādas lietas risināšanā. Varbūt kāda nekorektā un varbūt pat ļaunprātīgā uzvedība nodarījusi jums ļoti stipras morālās sāpes. No otras puses, iespējams, ka baiļu, vainas vai šaubu sajūtai, ko izjūtiet, nav nekāda pamata. Jūs pārāk jūtīgi uztveriet kritiku. Tās grūtības un problēmas, kuras jūs naktī sadomājāties, dienas gaismā varbūt vairs nav tik briesmīgas. Iespējams, ka jūs tiešām atrodieties ļoti sarežģītā stāvoklī, taču jūsu vislielākās bailes nematerializēsies.

 

Kopējais raksturojums: Izmisums, cietsirdība. Bailes, slikta priekšnojauta (pamatota), sirdsapziņas pārmetumi. Slikta karma. Zīmīgi sapņi (ne vienmēr slikti, bet pārsvarā), lāsts, ir no kā baidīties.
Darbs: Bizness pirms bankrota, likvidācijas. Nopietni draudi no konkurentu puses (gan darbos, gan vārdos), psihiski uzbrukumi.
Veselība: Tāds cilvēka stāvoklis, kam ir diagnosticēta ļoti bīstama vai nāvējoša slimība. Nakts pirms bīstamas operācijas.
Attiecības: Ilgstošas vientulības priekšnojauta (īpaši, ja kopā ar Vientuļnieku). Bailes pazaudēt mīļoto. Smagas šķiršanās priekšnosacījumi. Ja blakus ir notikumu kārts, piemēram, Trīs zobeni, tad 100% zaudējums.
Cilvēka psihotips: Paaugstināts jūtīgums. Gaišreģi, mēdiji, ekstrasensi.
Padoms, brīdinājums: Iesaka ieklausīties priekšnojautās un sapņos. Brīdina, ka iespējamas nelaimes.
Jā vai nē: „Jā” (lai cik tas nebūtu dīvaini). Sliktu priekšnojautu un aizdomu periods.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Visticamāk, ka tās šausmas un murgi, kas jūs pēdējā laikā vajāja, ļoti drīz beigsies. Vēl kādu laiku jūs pārdzīvosiet nepatikšanu sekas, taču pamazām jūsu sāpes norims. Jūs uzticieties savai iztēlei, kas nedaudz sabiezina krāsas un parāda situāciju daudz drūmāku, kāda tā ir patiesībā. Jūsu pārdzīvojumiem nav nekāda pamata.

 

Kopējais raksturojums: Bailes un slikta priekšnojauta (izdomāti vai pārspīlēti). Viltus aizdomas, iedziļināšanās paša fantāzijās un negatīvajās emocijās, mānija.
Darbs: Padošanās bez cīņas. Nekādas naudas.
Veselība: Pārspīlētas bailes par savu veselību. Fobijas. Ar Mēnesi – maniakāli depresīvs stāvoklis.
Attiecības: Patoloģiskas (nepamatotas) bailes par mīļoto, tuvu cilvēku.
Cilvēka psihotips: Aizdomīgs, tramīgs, nomākts.
Padoms, brīdinājums: Iesaka pārstāt baidīties. Brīdina, ka ar savām bailēm varat piesaukt nelaimi.
Jā vai nē: Bailēm lielas acis.