Divas monētas

 

 

 

Taisna kārts:

 

Kārts rāda, ka jūs patreiz mēģiniet darīt vairākas lietas vienlaicīgi. Varbūt jums vairs nepatīk jūsu darbs, jo ar laiku tas ir kļuvis par nomācošu pienākumu. Visticamāk, ka ar savu darbu jūs mēģiniet kādam izpatikt un tādējādi aprokiet savus talantus. Jūs sevi nerealizējiet kā profesionālis. Jums jāatrod laiks un jāsaved kārtībā savas finanšu lietas. Dēļ tā jums var rasties materiālas grūtības jūsu jaunā projekta sākuma posmā. Jūs ceriet uz noteiktu summu, bet tā līdz jums nenonāks. Nevajag satraukties, nauda pie jums atnāks no pavisam negaidītas puses. Iespējams, ka kādu laiku jums nāksies strādāt bez jebkādas atlīdzības.

 

Kopējais raksturojums: Harmoniskas pārmaiņas, labvēlīgas (bet ne vienmēr), pastāvīga situācijas maiņa. Apmācība, piemērošanās, nonoteikti vai neviennozīmīgi notikumi.
Darbs: Lieta nes kaut kādu peļņu, taču perspektīves nav skaidras. Pārmaiņas pozitīvas (skatīt blakus kārtis). Grāmatvedība un darījumu papīri, citi papīru darbi, nav pārāk liels noslogojums. Ne pārāk liels tirdzniecības apgrozījums. Finansu pārvaldīšanas apmācība (neliels ofiss).
Veselība: Mainīga, bet ne slikta. Ja cilvēks ir slims – lēna izveseļošanās.
Attiecības: Tad pievelk, tad atgrūž, tad mīl, tad nemīl. Cilvēki paši nezina, ko grib viens no otra. Var nozīmēt raksturu pielāgošanās periodu vai manipulāciju: speciāli pievilkt un atstumt, lai ciešāk piesaistītu sev. Var nozīmēt aprēķinu attiecībās (ne naudas ziņā): kamēr ar vienu ir labi, otru paturam rezervē, bet vaļā nelaižam.
Cilvēka psihotips: Kustīgs, aktīvs, ziņkārīgs, ne pārāk pastāvīgs. Praktisks.
Padoms, brīdinājums: Iesaka pamēģināt dažādus variantus. Brīdina neķerties pie divām lietām vienlaicīgi.
Jā vai nē: Atbilde nekonkrēta. Jūsu lēmums vēl mainīsies.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Jūsu fiziskais stāvoklis ir visai drūms dēļ tā, ka jums vienlaicīgi jāpilda milzum daudz darbu. Jūsu dzīvē ir parādījušies kaut kādi sarežģījumi, jums jāvelta uzmanība kaut kādām sīkām detaļām. Visticamāk, jums ir jāsaskaras ar birokrātiju un jūs no tā esiet ļoti noguris. Jūs nepratāt pareizi aprēķināt savus spēkus un no tā jums radušās problēmas. Jums jāiemācās koncentrēties tikai uz vienu uzdevumu, nevis darīt vairākas lietas vienlaicīgi.

 

Kopējais raksturojums: Haoss, nekārtība. Lietu pamešana pusceļā. Pilnīga nekonkrētība.
Darbs: Nekārtība grāmatvedībā. Neprātīgi un nejēdzīgi tēriņi. Nestabils bizness ar apšaubāmu nākotni. Drīzāk zaudējumi, nekā peļņa.
Veselība: Nenoteikti simptomi, temperatūta 37,1. Cilvēks nav īsti slims, bet arī par veselu nenosauksi.
Attiecības: Neperspektīvas, bezjēdzīgas. Jautātājs pats nezina, ko vēlas no partnera. Tusiņš. Tikšanās, kas nenoved pie attiecībām.
Cilvēka psihotips: Kompromisu cilvēks. Manipulators. Pērkama dvēsele, melis, zaglēns. Cilvēks, uz kuru nevar paļauties. Pats var nesaprast, ka rīkojas slikti.
Padoms, brīdinājums: Iesaka palaist procesu vaļā: kā sanāk, tā rīkojies. Brīdina, ka vajag pēc iespējas ātrāk ieviest kārtību.
Jā vai nē: Nekādas skaidrības.