Divi kausi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Divi Kausi liecina par kaut kādu attiecību turpināšanos. Pie tam, šīs attiecības veidojas harmoniski un viegli. Ja jums bija kādi strīdi, tad jūs viegli spēsiet atrast nepieciešamo, abpusēji izdevīgo risinājumu, kompromisu. Ir pienācis labvēlīgs laiks sadarbībai ar citiem cilvēkiem. Iespējams, ka ļoti dzrīz jūsu problēma tiks atrisināta un jūs sagaida izlīgšana. Iespējams, ka jums radīsies iespēja parakstīt izdevīgu līgumu vai vienošanos. Ja jautājāt par mīlestību, tad šī kārts jums sola harmoniju, mīlestību un draudzību. Visticamāk, ka jūsu patreizējās romantiskās attiecības beigsies ar kāzām. Iespējams, ka ļoti drīz jūs saņemsiet dāvanu. Arī sev apkārt jūs redziet draudzīgas sejas, sadarbību un savstarpēju cieņu.

 

Kopējais raksturojums: Mīlestības pavēlnieks. Tikšanās, iepazīšanās, simpātijas. Sadarbība, noruna, savešana, saderināšanās (ar Priesteri – kāzas).
Darbs: Ļoti veiksmīga partnerība, sirds darbs, iemīļotais darbs, darījumu tikšanās, nelielu kapitālu saplūšana, radniecīgu biznesa nozaru saplūšana. Ne pārāk lieli ienākumi.
Veselība: Harmoniska veselība. Nelieli, nebūtiski dzimumorgānu traucējumi.
Attiecības: Savstarpējas jūtas, iemīlēšanās, simpātijas.
Cilvēka psihotips: Ļoti apburošs, mīlīgs, pievilcīgs, patīk apkārtējiem.
Padoms, brīdinājums: Iesaka vienoties, piekrist, spert soli pretī. Brīdina, ka iepazīšanās ir kā piesegs kaut kam nopietnam.
Jā vai nē: „Jā”. Iemīlēšanās periods, laba sadarbība.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Visticamāk, jums nāksies šķirties ar to, ka jums ir tik dārgs. Apgrieztā veidā kārts runā par to, ka jūs esiet atraidīts un pievilts. Iespējams, ka esiet saskāries ar neapdomīgu uzvedību un jūsu jūtas ir ievainotas. Vai arī jūsu romantiskās attiecības neattīstās tā, kā gribētos. Jūs ieskauj disharmonija. Ja jautājāt par mīlestību, tad kārts runā par to, ka jūsos vārās kaisle, kam nav nekāda sakara ar mīlestību.

 

Kopējais raksturojums: Nesaprašanās, nepildītas norunas. Domstarpības, izjaukta tikšanās, nenotikusi iepazīšanās (tikšanās).
Darbs: Neliela biznesa pajukšana, nespēja vienoties ar partneriem, ienākumi zemāki kā ierasts.
Veselība: Nelieli iekaisumi, kas saistīti ar limfu.
Attiecības: Attiecības pasliktinājušās, neliels aizvainojums vai strīds. Var nozīmēt nenotikušas kāzas vai tālāko perspektīvu trūkumu.
Cilvēka psihotips: Nepievilcīgs apkārtējiem.
Padoms, brīdinājums: Iesaka neko nenorunāt un nespert ne soli pretī. Brīdina, ka attiecības (tai skaitā biznesa) var nekur nenovest.
Jā vai nē: Lieka laika izšķiešana pārrunās un tikšanās. Nesapratne.