Divi zižļi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Visbiežāk šī kārts parādās brīdī, kad jūs kaut ko gaidāt. Taču šis mirklis ir satraukuma pilns, jo nākas gatavoties pārmaiņām, kas strauji tuvojas. Tas, kam izkrīt šī kārts, atrodas sava ceļa sākumposmā un jau saprot, ka turpmākais ceļš nesīs kaut kādas grūtības, ko nāksies pārvarēt. Visticamāk, šis laiks nav piemērots kaut kādām darbībām. Šajā posmā notiek plānošanas darbi un spēku uzkrāšana. Iespējams, ka patreiz gaidiet atbildi uz kādu darījuma piedāvājumu no biznesa partnera. No otras puses, šī kārts var apzīmēt kaut kādu pārrunu sākšanos, kurās nāksies kārtīgi nopūlēties, lai panāktu vēlamo. Kārts var norādīt arī uz iespējamu ceļojumu.

 

Kopējais raksturojums: Aktīvā un pasīvā apvienojums. Idejas apvienošana ar realitāti. Napoleona plāni, virziena izvēle. Plānu izstrāde, iestāšanās mācību iestādē, sagatavošanās jaunai aktivitātei. Interese par zinātni. Nepieciešams izvēlēties stratēģiju, centieni pielietot varu.
Darbs: Veiksmīgas tirdzniecības kārts. Stratēģijas, plāna izstrāde. Kontaktu nodibināšana ar partneriem. Plāna, virziena izvēle, apstākļu izsvēršana, atļauju saņemšana. Ienākumi atbilstoši ieguldītajām pūlēm.
Veselība: Sabalansēts, mierīgs stāvoklis. Nepieciešams izvēlēties pareizu ārstniecības metodi, stratēģiska pieeja slimībai.
Attiecības:  Pārdomas par tālākās dzīves plāniem. Konstruktīva sadarbība, mierīga savienība. Nepieciešams padomāt, vai ir vērts turpināt attiecības, izvēle starp vairākiem pielūdzējiem.
Cilvēka psihotips: Cilvēks ar idejām, vēlmēm, ambīcijām, kurš meklē kompromisus ar citiem cilvēkiem. Ambiciozs, bet saprātīgs, mīl izvēlēties un būvēt plānus, labs stratēģis.
Padoms, brīdinājums: Sabalansē situāciju ar savām iespējām – apstājies un pavēro. Sāc beidzot kaut ko izlemt, ilgi nedomā un nestāvi ilgi uz vietas.
Jā vai nē:  Atbilde – nenoteikta. Jaunu iemaņu iegūšana. Var nozīmēt, ka situācija stabilizējas. Jums priekšā būs krustceles.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgrieztā pozīcijā šī kārts nozīmē, ka lietas virzās ne gluži tā, kā jums gribētos. Iespējams, ka jūs esiet sācis šaubīties par jūsu iesākto projektu. Jūs variet saņemt sliktas ziņas, kas saistās ar jūsu iesāktajām pārrunām. Iespējams, ka jūs sagaida vilšanās, kas saistīta ar jūsu biznesu vai jūsu darījuma partneriem. Jūsu potenciālās iespējas netiks pilnībā realizētas, tā kā jums gribētos. Gadījumā, ja jūs tikai plānojiet sākt kādu jaunu projektu, uzmanīgi pārdomājiet, vai to vispār ir vērts darīt.

 

Kopējais raksturojums: potenciālās iespējas var izrādīties nerealizējamas. Nemiers. Atkarība no kaut kā. Nevēlēšanas tikt skaidrībā. Grūtības, kavēšanās, dīktstāve, problēmas tālāko soļu izvēlē.
Darbs: Dīktstāve pēc laba sākuma. Attīstības kavēšanās, rīcība, cerot uz veiksmi, stihiska lietu vadīšana (bez plāna), maz naudas.
Veselība: Organisma disbalans. Dažās vietās sāpes. Mainīgs stāvoklis, ārstēšana ar mainīgu veiksmi, garastāvokļa maiņas.
Attiecības:  Vilšanās, savstarpēja nesaprašanās, uzticības zudums. Nespēja runāt vienā valodā. Attiecības attīstās ar mainīgu veiksmi. Mētāšanās no vienas puses uz otru.
Cilvēka psihotips: Nespēj saskaņot savas darbības ar apkārtējiem. Trūkst iniciatīvas. Garastāvokļa cilvēks, neizlēmīgs, rīkojas nedomājot.
Padoms, brīdinājums: Samērojiet vēlmes ar iespējām. Ne visu var izskaitļot, nebūvējiet plānus. Jūs neizjūtiet situāciju, neorientējaties tajā. Ar jūsu intuīciju var būt par maz, lai rīkotos tālāk.
Jā vai nē:  Nodoms nenesīs vēlamo rezultātu. Jūsu priekšstati par situāciju neatbilst realitātei.