Divi zobeni

 

 

 

Taisna kārts:

 

Visticamāk jums ir radusies problēma un jūs tagad neziniet, uz kuru pusi jums doties tālāk. Jūs nekādi nespējat izlemt – klausīt savam saprātam vai sirdij. Neizlēmība jūs ir sasaistījusi un iedzinusi strupceļā. Visticamāk jums jāiemācās valdīt pār savām emocijām. Jums vajag sakoncentrēt visus savus spēkus, pieslēgt saprātu un pārstāt ieklausīties sajūtās, kas izsauc vienu vai otru jautājumu. Iespējams, ka esat izvēlējies nogaidīšanas pozīciju un tagad ceriet, ka notiks kaut kas, kas jums norādīs, kā rīkoties tālāk. Tādējādi jūs izskatieties pēc strausa, kas slēpj galvu smiltīs. Jums ar steigu ir jāsāk rīkoties.

 

Kopējais raksturojums: Ceļa meklējumi, saspringta izvēle, ārējs miers un iekšējs saspringums. Noslēgšanās sevī iekšējā līdzsvara meklējumos. Mēģinājumi saglabāt situāciju uz robežas, izvēle.
Darbs: Dažādu rīcības virzienu un veidu apvienošana. Visāda veida politiski strāvojumi kolektīvā, valstī: valstij – daudzpartiju sistēma, kolektīvā – sadalīšanās pa grupām. Ideoloģiskā cīņa. Nauda ir, bet nepieciešams apvienot vairākus virzienus, lai būtu peļņa.
Veselība: Vienu ārstē, otru sabeidz.
Attiecības: Domas par partnera maiņu. Kontaktēšanās bez mīlestības (alianses, draudzība). Mīlestība bruņots pamiers (vārna vārnai acī neknābs).
Cilvēka psihotips: Neatkožams, divdabīgs, ar ļoti spēcīgu masku.
Padoms, brīdinājums: Iesaka meklēt kompromisu. Brīdina gatavoties ilgai cīņai aplenkumā.
Jā vai nē: „Nē”. Situācija starp divām ugunīm.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Ne tik sen jūs pieņēmāt noteiktu lēmumu, ko jums diktēja esošie apstākļi.  Visticamāk jums tagad vajadzēs apstāties un paskatīties, kas notiks tālāk, jo ceļš vēl joprojām ir miglā tīts. Spriedze nedaudz noplok. Jūs esiet izlādējis savas spēcīgās emocijas un tagad jums vajadzēs novērot savas vētrainās uzvedības sekas. Beidzot jūs esiet izkļuvis no bezcerīgas situācijas un priekšā ir parādījies cerības stariņš. Iespējams, ka jums būs darīšana ar afēristiem vai blēžiem. Neiesaistieties darījumos ar nogodīgiem cilvēkiem un neiekrītiet kārdinājumā.

 

Kopējais raksturojums: Konflikta virziens. Virziens izvēlas jūs un jums tam ir jāseko. Kļūda izvēlē, piespiedu izvēle.
Darbs: Savstarpēji izslēdzoši apstākļi, kas bremzē lietu gaitu. Iespējami gan lieli ienākumi, gan arī lieli tēriņi.
Veselība: Stāvokļa stabilizēšanās.
Attiecības: Konflikts, pēc kura ir grūti atjaunot attiecības iepriekšējā līmenī.
Cilvēka psihotips: Tendence izlādēt savu saspringumu uz apkārtējiem.
Padoms, brīdinājums: Iesaka būt pēc iespējas vienaldzīgākam attiecībā uz svešiem konfliktiem, lai netiktu tajos iesaistīts. Brīdina, ka iespējami kļūdaini soļi.
Jā vai nē: Jūs centīsies pataisīt par „strēlnieku”.