Kausu bruņinieks

 

 

 

Taisna kārts:

 

Iespējams, ka iepazīsieties ar cilvēku, kurā kaislīgi iemīlēsieties vai arī satiksiet cilvēku, kas jums atnesīs jaunas emocionālas izjūtas. Iespējams, ka saņemsiet piedāvājumu, no kura nespēsiet atteikties. Vai arī jūs gaida atpūta labāko draugu kompānijā. Visticamāk, jūs saņemsiet ielūgumu uz kādu pasākumu, kur jūs sagaida kāda ļoti svarīga iepazīšanās. Jums vajag ieklausīties sevī un pārstāt dancot pēc citu stabules. Dotajā brīdī jūs raksturo jutekliskums, sava veida ideālisms un maigums, kas patreiz viennozīmīgi ir jūsu trumpji.

 

Kopējais raksturojums: Patīkama cilvēka ierašanās, aplidošana, rokas un sirds piedāvājums, sabiedriskas izklaides, ļoti patīkama, bet ne pārāk droša kompānija. Tikšanās ar Kausu bruņinieku.
Darbs: Labi sakārtots bizness, nauda – viduvēja. Šovbizness, modeļu bizness, psiholoģija, mūzika, dejas, filosofija.
Veselība: Ātra izveseļošanās.
Attiecības: Mīlestība, daudz romantikas, fantāzijas, ir jūtas, skaistums.

Cilvēka psihotips: Ūdens stihijs. Zivis. Gaišmatains, skaists jauns cilvēks. Ļoti apburošs, maigs, gādīgs. Palīdz un jūt līdzi.
Padoms, brīdinājums: Iesaka pieņemt piedāvājumu. Brīdina nedarīt cēlus žestus, ja tie ne pie kā nenovedīs.
Jā vai nē: „Jā”. Uzradīsies jauna iepazīšanās, kārdinošs piedāvājums.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Iespējams, ka saņemsiet piedāvājumu, kas būs pārāk vilinošs, lai izrādītos patiesība. Visticamāk, kāds no apkārtējiem jums melo. Ja jums vajag kaut ko parakstīt, ļoti uzmanīgi visu izlasiet, īpaši to, kas rakstīts ar sīkiem burtiem, jo pastāv ļoti liela iespēja, ka jūs grib apkrāpt. Jums jāpārstāj būt pārāk pasīvam un jābeidz pakļauties citu cilvēku ietekmei. Vislabāk jums būtu konsultēties ar cilvēku, kam tiešām uzticieties vai ar cilvēku no malas. Iespējams, ka jūs sagaida domstarpības ar mīļoto cilvēku.

 

Kopējais raksturojums: Melīgi piedāvājumi, kopējs nepareizs lēmums, spriedums. Emocionāla atkarība. Dažkārt kavēšanās ierodoties. Tikšanās ar apgrieztu Kausu bruņinieku.
Darbs: Neslikts, tukši solījumi, apmāns, atteikšanās no sadarbības.
Veselība: Saslimšanas risks ar veneriskām slimībām.
Attiecības: Nenopietnas attiecības. Viņam nedrīkst ticēt.
Cilvēka psihotips: Cinisks, lišķīgs. Viņam nedrīkst ticēt. Ļoti labi pazīst un jūt cilvēkus. Liels magnētisms, kas viņam ir pluss, bet citiem mīnuss. Nosliece uz seksuālām izvirtībām.
Padoms, brīdinājums: Iesaka vai nu atteikties no piedāvājuma, vai nu pašam izmantot savu šarmu. Brīdina, ka varat nokļūt situācijā, no kuras grūti izkļūt.
Jā vai nē: „ Nē”. Apšaubāms piedāvājums, prasmīgs acu aizmālētājs.