Kausu dūzis

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šī kārts var norādīt uz jauniem aizsākumiem cilvēka emocionālajā dzīvē. Visticamāk, jūsu tikko uzsāktās attiecības var novest līdz kāzām vai kādām ļoti tuvām emocionālām saitēm. Ja vaicājāt, vai jums būs bērns, tad Kausu Dūzis viennozīmīgi saka, ka drīz kļūsiet par vecākiem. Ja jūsu dzīvē jau ir ļoti tuvas attiecības ar kādu, tad tagad ir laiks tās emocionāli atjaunot. Varbūt jūs saņemsiet dāvanu no mīļotā cilvēka vai tuva drauga. Ļoti drīz pie jums atnāks mīlestība un laime. Kā likums, Kausu Dūzis ir sākums un, visbiežāk, tieši sirdslietās.

 

Kopējais raksturojums: Ūdens stihija. Pilnība, piesātinātība, dzīres, svētki. Atjaunošanās, attīrīšanās, pārpilnības periods, naudas plūsma.
Darbs: Lieliski sakārtots bizness, ar papildus peļņu; saistīts ar pārtikas produktu un dzērienu tirdzniecību, restorāns, sabiedriskā ēdināšana, saistīts ar mātes un bērna aizsardzību.
Veselība: Laba veselība; tieksme uz aptaukošanos. Iespējama grūtniecība, barošana ar krūti.
Attiecības: Ļoti spēcīgas jūtas, īpaši no viena partnera puses. Lielā mīlestība. Rūpes par to, lai jūtas uzplaukst.
Cilvēka psihotips: Ļoti dāsns, pārlieku emocionāls, dāsns jūtu izpausmē.
Padoms, brīdinājums: Iesaka būt dāsnam un parūpēties par kādu. Brīdina, ka jūs esiet pārāk emocionāls, jūsu dāsnums un rūpes ir pārmērīgas.
Jā vai nē: „Jā”. „Pilns kauss”.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgrieztā pozīcijā šī kārts runā par to, ka esiet nelaimīgs savā emocionālajā dzīvē. Visticamāk, jums tagad ir atjaunošanās periods pēc kāda nopietna zaudējuma vai šķiršanās, un jūs pamazām atgūstieties. Vai arī, jūs tikko sapratāt, ka tā draudzība, kas jūs saista ar kādu cilvēku, nekad nepārtaps mīlestībā. Kāds cilvēks spēlējas ar jūsu jūtām vai arī izsauc jūsos pārāk lielu emocionālu reakciju.

 

Kopējais raksturojums: Iztukšošanās, izsīkums. Spēka zudums, iepriekšējā stāvokļa vai labklājības zaudēšana.
Darbs: Zaudējumi, kritiens: stāvoklis labs, bet sliktāks kā agrāk. Tirdzniecība ar traukiem vai stikla taru.
Veselība: Nervu pārpūle, vielmaiņas traucējumi, novājēšana.
Attiecības: Emociju noplakšana, nogurums no mīlestības, no tās izpausmēm.
Cilvēka psihotips: Emocionālā krituma periods.
Padoms, brīdinājums: Iesaka kaut ko brīvprātīgi ziedot, atdot. Brīdina nesteigties ar dalīšanos, jūsu resursi nav tik lieli.
Jā vai nē: Ne pārāk auglīgs periods. Nogurums no dzīves.