Kausu karaliene

 

 

 

Taisna kārts:

 

Iespējams, ka jums vajag ielūkoties savā dvēselē un noskaidrot, kuras no jūsu dvēseliskajām īpašībām ir novedušas jūs pie esošā notikuma. Ieklausieties savā intuīcijā un priekšnojautā, tas var jums palīdzēt atrisināt esošo situāciju. Jūsu zemapziņa jums sūta noteiktus signālus, tāpēc pievērsiet īpašu uzmanību saviem sapņiem. Visticamāk, ka jums nāks palīgā jūsu labākais draugs, vai arī jūs varēsiet izrādīt savas rūpes draugam. Iespējams, ka turpmākajās situācijās lielu lomu nospēlēs jūsu māte vai sieviete, kas viņu aizstāj.

 

Kopējais raksturojums: Mājīgums, siltums, mājas atmosfēra. Dziļa iedziļināšanās problēmā, palīdzība, miers, mierinājums. Tikšanās ar Kausu karalieni.
Darbs: Ienākumi ir, attīstība arī. Skolotājs, sabiedriskā ēdināšana, mūzika, literatūra, dzeja. Okultās zinības. Psiholoģija, filosofija, reliģija, misticisms. Rokdarbi, darbs ar audumiem. Labas saimnieces.
Veselība: Tendence uz tūskām, svara pieaugums, vāji noritošas hroniskās slimības.
Attiecības: Harmoniskas, dažkārt viņa ir pārāk mātišķa.

Cilvēka psihotips: Ūdens. Vēzis. Sapņaina blondīne. Ļoti emocionāla. Baidās tikt atraidīta. Ievainojama, jūtīga. Citiem simpatizē. Attīstīta iztēle, laba atmiņa. Māte, vecmāmiņa, audzinātāja.
Padoms, brīdinājums: Iesaka izrādīt maksimālas rūpes, palieciet uzticīgs savām jūtām. Brīdina nepieņemt vēlamo par esošo.
Jā vai nē: „ Jā”. Jums kāds palīdzēs, ņems aktīvu dalību.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Iespējams, ka noteiktu problēmu risināšanā jums traucē jūsu emocijas. Jūs māna vai arī jums vienkārši trūkst kādas jums ļoti svarīgas informācijas. Nevajag ieklausīties to cilvēku padomos, par kuriem jūs šaubieties. Ļoti uzmanīgi vērojiet tos cilvēkus, kas dod jums padomus, iespējams, ka kāds grib jums kaitēt. Ja vaicājāt par mīlestību, tad, iespējams, cilvēks, kuru mīliet, nav pret jums atklāts un jūs ļoti drīz viņā vilsieties. Iespējams, ka jums ir savstarpējās atkarības attiecības. Vai arī jūs sevi upurējiet cilvēkam, kas to nav pelnījis. Iespējams, ka jūs atbalstiet kāda atkarību, kas vēlāk var uz jums negatīvi atsaukties. Ja izklājumā pārējās kārtis ir negatīvas, tad šīs kārts parādīšanās apgrieztā pozīcijā var norādīt uz fatālu atkarību, kas var atnest milzum daudz nepatikšanu.

 

Kopējais raksturojums: Rūpju un atbalsta trūkums, bēgšana no problēmas, pieķeršanās pagātnes nelaimēm. Nakts murgi. Neapmierinātas mīlestības vēlmes. Tikšanās ar apgrieztu Kausu karalieni.
Darbs: Naudas nav, pilnīgs haoss lietās, attīstības nav, juceklis.
Veselība: Saindēšanās ar medikamentiem, aizliegtām vielām, psihiskas novirzes.
Attiecības: Sevis pazaudēšana, trūkst izpratnes, pieprasa pateicību.
Cilvēka psihotips: Aizvainojama, raudulīga, tendence uz izmisumu. Sagroza informāciju, liekulība. Divdomība. Mēdz būt netikla, negodīga. Var lietot alkoholu, tieksme uz bohēmiskiem tusiņiem.
Padoms, brīdinājums: Iesaka atrast sevi, nelīst citu darīšanās, netaisīt histērijas, nesagrozīt informāciju. Brīdina, ka jūs var nosmacināt ar rūpēm un mīlestību.
Jā vai nē: „Nē”. Daudz un dažādi neprognozējami notikumi un nervu satricinājumi.