Kausu karalis

 

 

 

Taisna kārts:

 

Iespējams, ka izglītots un kulturāls cilvēks jūs uzklausīs un dos derīgu padomu. Vai arī otrādi, jums nāksies uzklausīt kādu no saviem draugiem un dot padomus. Jūs esiet nokļuvis tādā situācijā, kad no jums sagaida līdzcietību un rūpes. Iespējams, ka jūs atradīsiet sapratni emocionāli stabilā, nobriedušā vīrietī. Viņš jums spēs dot labu padomu, kas balstīsies uz viņa personīgās pieredzes. Iespējams, ka jūsu tēvs vai cilvēks, kas viņu aizstāj, esošajā situācijā nospēlēs ļoti svarīgu lomu jūsu dzīvē.

 

Kopējais raksturojums: Nepieciešams izrādīt rūpes. Labs padoms jūtu lauciņā. Tikšanās ar Kausu karali.
Darbs: Stabils ar labiem ienākumiem. Ideoloģija, psiholoģija, reliģija. Humanitāro zinātņu pasniedzējs. Tiesību zinātne. Māksla, meditācija. Mediumi, ekstrasensi, zīlnieki, dziednieki.
Veselība: Laba. Psihosomatiskās slimības.
Attiecības: Tēvišķas. Daudz siltuma, rūpju, maiguma, uzmanības. Vadošā loma attiecībās. Demonstrē aizbildniecību. Tieksme audzināt. Dažkārt pats var būt noslēgts.
Cilvēka psihotips: Ūdens. Skorpions. Gaišmatains vai sirms. Augsts jūtīgums, radošās spējas. Romantisks, maigs, poētisks, smalkjūtīgs. Tēvs, aizbildnis. Radinieks (kausi ir radinieku kārtis). Iesaistās citu dzīvē, gādīgs, uzklausa apkārtējos. Viņš nomierina un atslābina. Augstsirdīgs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka ņemt lietu savā gādībā. Ļauties emocijām, palikt uzticīgam savām jūtām. Brīdina, ka pārlieks maigums un uzticēšanās var jums kaitēt.
Jā vai nē: „Jā”. Jums būs darīšanas ar līderi. Iespējams, ka jums uzradīsies aizbildnis.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Iespējams, ka padoms, ko jūs gaidiet no profesionāļa, nenovedīs pie vēlamā rezultāta. Iespējams, ka kāds jūs izmanto, spēlējot uz jūsu jūtām, lai panāktu kādus savus tālejošos mērķus. Pastāv ļoti liela iespēja, ka esiet nokļuvis krāpnieka rokās. Iespējams, ka jūs grib apmānīt. Ja jūsu dzīvē tikko ir ienācis apburošs vīrietis, jums vajag uzmanīties, jo viņš vēlas jūs ievilkt aupšaubāmos darījumos, kas neko vairāk kā nepatikšanas jums nedos. Ja jums ir ticis izteikts pārāk kārdinošs piedāvājums, tad, iespējams, jūs grib apkrāpt. Nepiekrītiet tamlīdzīgiem piedāvājumiem.

 

Kausu karalis – apgriezta pozīcija
Kopējais raksturojums: Aizbildniecības zaudējums. Nepatikšanas dēļ nepareizi veidotām attiecībām, dēļ alkoholisma. Tikšanās ar apgrieztu Kausu karali.
Darbs: Zaudējumi. Savējo bīdīšana, protekcionisms. Galvenā plāna trūkums.
Veselība: Spēka izsīkums dzerstiņos un ballītēs.
Attiecības: Ļoti sarežģītas laulības. Daudz liekulības un melu. Cilvēks nevēlas uzņemties atbildību, lupata. Nolaidīgs tēvs.
Cilvēka psihotips: Nenobriedusi emocionalitāte, gribas trūkums. Vājums, alkoholisms, narkomānija. Zaudēts, izbalējis spožums. Liekulis ar dubultmorāli, divkosīgs. Vājums, kas slēpjas aiz ārēja bravurīguma. Pašapmāns. Dažkārt valkā bezrūpības un vienaldzības masku.
Padoms, brīdinājums: Iesaka - vai nu nevajag jums nevienu atbalstīt, vai nu neceriet uz atbalstu. Brīdina, ka zaudēsiet abalstu.
Jā vai nē: „Nē”. Jūsu autoritāte var sašķobīties, vai arī, jūs zaudēsiet sakarus.