Kausu pāžs

 

 

 

Taisna kārts:

 

Iespējams, ka drīz saņemsiet ziņas par bērna piedzimšanu vai gatavošanos kāzām. Šīs kārts parādīšanās runā par drīzu, emocionāli priecīgu notikumu. Iespējams, ka jums sākas jaunu izjūtu vai attiecību periods. Tas ir emocionālās atdzimšanas periods. Varbūt jums sākas jauns romāns vai arī jūs iepazīsieties ar kādu jums ļoti patīkamu cilvēku. Jūs sagaida jauns emocionālās attīstības  un emocionālā brieduma periods. Iespējams, ka jums nāksies iemācīties uzticēties savām jūtām. Gudrs un juteklisks jauns cilvēks var atnest jums priecīgas ziņas. Ja esiet izlēmis mainīt darbu, tad jums jāpievērš īpaša uzmanība savstarpējām attiecībām ar jauniem kolēģiem. Varbūt kāds bērns vai vairāki bērni spēlēs ļoti lielu lomu jūsu tālākajā dzīvē.

 

Kopējais raksturojums: Labas ziņas, visbiežāk saistītas ar ģimeni vai radiem. Neliels piedāvājums (piemēram, vakariņas restorānā).  Var būt neliela dāvana. Var nozīmēt bērna kāzas vai uzaicinājumu uz kristībām. Radoši bērni. Tikšanās ar Kausu pāžu.
Darbs: Neliels bizness, maza reklāma, ne pārāk liela nauda. Jaunie aktieri, jauns kolektīvs. Mākslas nozare, medmāsas, sanitāri, oficianti.
Veselība: Psihiskas saslimšanas, bremzēšana, nepilnīga attīstība, bērnu slimības.
Attiecības: Radīsies iespēja iemīlēties, draudzības un izlīgšanas žests, jauna ģimene attiecībās.
Cilvēka psihotips: Gaišmatains, gaišacains bērns. Kārtīgs, centīgs, sapņains, romantisks, uzticās citiem. Mīlīgs un kaprīzs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka izmantot piedāvāto iespēju. Brīdina neticēt glaimīgām uzslavām un solījumiem.
Jā vai nē: Biežāk „ Jā”. Vai nu būs laba izdevība, vai nu jūsu sabiedrībā var uzrasties bērnišķīgs cilvēks.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Varbūt jūs tagad ļoti satrauc jūsu bērna emocionālais stāvoklis. Visticamāk, jūs saprotiet, ka pats esiet viņu izlutinājis vai arī jūs pats esiet izlutināts bērns. Jūsu nedisciplinētība, slinkums, kaprīzes un nepastāvība rada jums noteiktas problēmas. Visdrīzāk, jūs nepietiekami izmantojiet savas iespējas, kuras jums tikušas burtiski uzdāvinātas. Problēmas var radīt jūsu neaudzinātā un bezceremoniālā uzvedība. Iespējams, ka jūs tērējiet savu laiku un enerģiju tukšiem sapņiem un dzīvojiet nereālā pasaulē.

 

Kopējais raksturojums: Nepatīkamas ziņas, neveiksmīga iespēja, meli, uzupurēšanās dēļ bērniem (bezjēdzīga), emocionāli nenobriedis. Tikšanās ar apgrieztu Kausu pāžu.
Darbs: Bizness nesokas dēļ slinkuma, vai arī sokas slikti, krāpšanās, mānīšanās, visāda veida lieki šķēršļi.
Veselība: Bērnu slimības, kas norisinās smagi.
Attiecības: Nenopietnas, nevajag ticēt solījumiem.
Cilvēka psihotips: Sarežģīts bērns, nekomunikabls, ierāvies sevī, nepārliecināts par sevi, kompleksains, var būt nelaimīgs mīlestībā. Ir divi varianti: 1) vienkārši ar biezu ādu, 2) uzpērkams, lišķīgs un melīgs cilvēks.
Padoms, brīdinājums: Iesaka atbrīvoties no nevajadzīgām saiknēm, esiet viltīgāks. Brīdina neiesaistīties svešās spēlītēs.
Jā vai nē: „ Nē”, variet kļūt par viltnieka upuri.