Monētu bruņinieks

 

 

 

Taisna kārts:

 

Ja jūsu situācija ir saistīta ar darbu, finansēm vai nekustamo īpašumu, tad šī kārts runā par to, ka ļoti drīz jums radīsies jauns ienākumu avots. Vai arī, nauda sāks pie jums nākt no vairākiem avotiem. Ilgtermiņa projekts, ko iesākāt jau sen, pamazām sāk nest rezultātus. Lai gan progress ir lēns, tas noteikti aizvedīs jūs pie panākumiem. Visticamāk, ka jums nāksies sniegt pakalpojumu kādam no saviem draugiem vai radiem, vai arī kāds tuvs draugs jums ļoti nopietni palīdzēs. Šis laiks ir ļoti labvēlīgs, lai nodarbotos ar nekustamiem vai citiem īpašumiem.

 

Kopējais raksturojums: Veiksme darbā, aizbraukšana peļņā. Tikšanās ar Monētu bruņinieku.
Darbs: Lēns, bet nenoliedzams izaugums, stiprs pamats, pieklājīgi darījumi, noliktavas, glabātuves, laba aizmugure. Menedžeri, vadītāji, finansisti, ģeologi, arheologi.
Veselība: Fiziskā izturība, spēks, garu distanču skrējējs.
Attiecības: Stabilas, tradicionālas, stipras, nobriedušas.
Cilvēka psihotips: Zeme. Jaunava. Darbaholiķis, visuzticamākais no visiem, praktisks, punktuāls, nedaudz lēnīgs, uzmanīgs, labi zina, ko dara, nekļūdīga realitātes sajūta.
Padoms, brīdinājums: Iesaka ķerties tikai pie nopietniem un pārbaudītiem darbiem. Brīdina nekļūt par pedantu, kas noraida jebkuras fantāzijas.
Jā vai nē: „Jā”. Lēna vēlamā rezultāta tuvošanās.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Jūs esiet pārstājis izjust jebkādas spēcīgas jūtas, pret visu un visiem jūs izturieties vienaldzīgi un vēsi. Visticamāk, jūs pielietojiet vecas, konservatīvas metodes. Šīs metodes ir novecojušas un nav efektīgas. Ja vaicājāt par finanšu stāvokli, tad, visticamāk, jums iestājas grūti laiki. Varbūt jums nav pilnībā samaksāta kāda nopietna summa par padarīto darbu. Personīgajā frontē jums viss ir garlaicīgi un neinteresanti. Jaunais romāns jūs vairs neiedvesmo.

 

Kopējais raksturojums: Trūkst progresa. negaidīti tēriņi, bezjēdzīga piepūle, darba trūkums. Tikšanās ar apgrieztu Monētu bruņinieku.
Darbs: Viss vienmēr notiek ar kavēšanos, slikti plānoti darījumi, maz naudas vai vispār nav.
Veselība: Stāvoklis nav smags, bet regulāri kaut kas kaut kur sāp.
Attiecības: Par jūtām sen ir aizmirsuši, daudz neapmierinātības, piekasīšanās.
Cilvēka psihotips: Viltīgs aprēķinātājs, skops un slinks, trūkst realitātes sajūtas, bremzēts.
Padoms, brīdinājums: Iesaka sagatavoties negaidītiem finansu tēriņiem, ekonomēt. Brīdina, ka pastāv iespēja zaudēt reālu skatījumu uz lietām un iekļūt spekulācijās.
Jā vai nē: „Nē”. Palaidīsi garām izdevību.