Monētu dūzis

 

 

 

Taisna kārts:

 

Tagad ir pienācis brīdis, kad vajag sākt ko jaunu un tas noteikti atnesīs jums lielus materiālos ienākumus. Iespējams, ka saņemsiet lielu naudas summu vai dārgu dāvanu. Ja jauna projekta uzsākšanu traucē finanšu trūkums, tad variet nepārdzīvot, jūs to dabūsiet. Par padarīto darbu jūs saņemsiet ļoti pieklājīgu atalgojumu. Studentiem šī kārts sola ļoti drīzu un veiksmīgu diploma aizstāvēšanu. Ja vaicājāt par mīlas lietām, tad kārts jums sola ļoti stipras un ilgstošas attiecības, kas būs pārpilnas seksuāliem priekiem un juteklisku baudījumu.

 

Kopējais raksturojums: Liela dāvana, iekrājumi, resursi. Iespēja saņemt naudu, atspēriena augsne, labs starts. Stiprs balsts, kas dots no dabas vai apstākļiem.
Darbs: Liels starta kapitāls, ilgtermiņa kredīts, bezprocentu aizdevums. Īpašuma vai nekustamā īpašuma iegādāšanās, vai cits liels pirkums, kas sniedz gandarījumu un prestižu tās īpašniekam. Veiksmīga un laicīga naudas ieguldīšana, iespējamas lielas investīcijas jūsu biznesā un nopietns atbalsts. Paaugstinājums amatā, pakāpes iegūšana, prēmija, laba alga.
Veselība: Lieliska veselība. Iespējama nosliece uz kāju saslimšanām, sāļu nogulsnēšanās, podagra, varikoze, taču ne slimīgs stāvoklis. Kārti vajag tulkot ļoti uzmanīgi, jo var norādīt arī uz audzēju, kas ātri pārtop vēzī.
Attiecības: Līdzsvarotas attiecības, tiek uztvertas kā vērtība, kā dāvana. Attiecības, ko ir vērts novērtēt. Perspektīvas, stipras, labvēlīgas. Jūtu briedums. Ja izkrīt pozīcijā „domas”, „motīvi” utt., tad nozīmē aprēķinu attiecībās.
Cilvēka psihotips: Cilvēks, kas mīl stabilitāti, dārgus, slavenus zīmolus. Tieksme uz apaļumu, dūšīgs. Iespaidīgs, autoritatīvs, ievērojams. Var būt mākslinieciski apdāvināts, talantīgs, radošs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka izmantot veiksmi, kas krīt rokās. Pievērsiet uzmanību notiekošam. Brīdina nepaļauties tikai uz veiksmi, bet arī pašam rīkoties.
Jā vai nē: „Jā”. Laime. Var beigt zīlēt.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Projektā, ko tikko uzsākāt, kaut kas ies ne tā. Iespējams, ka tas, ko gaidījāt, nevar realizēties vai materializēties. Iespējams, ka jūs sagaida zaudējums. Visticamāk, ka to summa uz kuru jūs cerējāt par savu darbu, jūs nesaņemsiet, vai arī tā stipri kavēsies. Jūs sapratīsiet, ka visi apstākļi, kas saistīti ar jūsu darbu, jūsu veselību, naudu vai biznesu, dotajā brīdī darbojas pret jums. Jūsu pārmērīgais skopums vai pastāvīgais aprēķins var novest pie ļoti nepatīkamas situācijas. Varbūt lēmums, ko jūs pieņēmāt attiecībā uz naudas jautājumiem, izrādījās pārsteidzīgs vai neapārdomāts. To, ko jūs gaidījāt no kāda projekta, jūs nesaņemsiet.

 

Kopējais raksturojums: Dāvana vai palīdzība, kas liek just pateicību. Dāvana, ar kuru nezini ko iesākt un jūties neveikli. Dāvana, kas neiepriecina.
Darbs: Neveiksmīgs laiks naudas ieguldījumiem. Piespiedu investīcijas, lai iegūtu ietekmi biznesā. Aizņēmumi un kredīti ar lielām procentu likmēm. Nepieciešamība dot kukuli. Iesaistīšanās neizdevīgās attiecībās. Sasniegumi, kas maksā pārāk dārgi.
Veselība: Veselība vai skaistums, ko var pārdot par naudu: sportisti, modeļi, donori.
Attiecības: Aprēķins pēc abu vienošanās, nauda pie naudas.
Cilvēka psihotips: Smags, nospiedošs raksturs, piespiež citus sevi klausīties, uzspiež savu viedokli. Smagnēja āriene.
Padoms, brīdinājums: Iesaka atcerēties, ka par visu ir jāmaksā. Brīdina, ka uzradīsies kādi nopietni pienākumi. Vajag izvērtēt, ko tas beigās maksās.
Jā vai nē: Labvēlīgs periods, bet ar pienākumiem.