Monētu karalis

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šī kārts norāda ka jūs patreiz esiet iesaistīts biznesā un jūsu dzīvē pakāpeniski nostabilizējas finanses. Patreiz jums pirmajā vietā ir stabilitāte. Pie tam, stabilitāte jūs sagaida ne tikai šodien, bet arī nākotnē. Varbūt jums palielinās algu vai arī jūs saņemsiet paaugstinājumu. Praktiskā darbība, ko esiet uzsācis, beigsies ar pilnīgu uzvaru. Jūsu jūtas, ko raksturo pacietība, labsirdība un godīgums, tiks novērtētas no apkārtējiem. Varbūt drīz jūs saņemsiet ļoti laicīgu un noderīgu padomu, kas skar finanšu jautājumus. Jūsu pašaizliedzīgais darbs jūs novedīs pie pelnītiem panākumiem.

 

Kopējais raksturojums: Īpašuma palielināšana, sponsora atrašana, lai realizētu savas idejas, stabila, labvēlīga situācija. Tikšanās ar Monētu karali.
Darbs: Ļoti stabils bizness, liels, nedaudz konservatīvs, tirdzniecība ar nekustamo īpašumu, liels fermeris. Baņķieri, labi saimnieki, zemnieki.
Veselība: Tieksme uz sāļu nogulsnēšanos.
Attiecības: Stipras, noturīgas, nav romantiskas, veidotas uz savstarpējās cieņas pamata.

Cilvēka psihotips: Zeme.Vērsis. Turīgs, pašpietiekams, labs, stiprs saimnieks.
Padoms, brīdinājums: Iesaka priecāties par dzīvi. Brīdina negulēt uz lauriem.
Jā vai nē: „Jā”. Jūs gaida pelnīta balva.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Varbūt cilvēks, ar ko jūs risiniet savus darījumus, patiesībā ir rupjš, skops, negodīgs, vulgārs un nelietīgs. Nav pareizi, ja jūs panākumus mēriet tikai naudā. Apgrieztā kārts dažkārt brīdina par negodīgu rīcību. Ja  jūs kaut ko tādu plānojiet, tad jums to labāk atcelt, vai arī būs lielas nepatikšanas. Jums jāmācās atturēties no vulgārām un rupjām piezīmēm, kas šokē apkārtējos.

 

Kopējais raksturojums: Naudas pazaudēšana, īpašuma konfiscēšana par parādiem vai nodokļu nemaksāšanu, nestabils finansiālais stāvoklis, novecojušas metodes, kas tiek piemērotas jaunām lietām. Tikšanās ar apgrieztu Monētu karali.
Darbs: Spekulācija, darbība vājinās dēļ stagnācijas, slinkuma, skopuma, aprobežotības.
Veselība: Sāļu nogulsnēšanās.
Attiecības: Ietiepība, īgnums, apnicība, stūrgalvība, vienaldzība.
Cilvēka psihotips: Skops, dumjš, aprobežots, ietiepīgs, konservatīvs, slinks.
Padoms, brīdinājums: Iesaka ekonomēt naudu. Brīdina neļauties bezjēdzīgai krāšanai.
Jā vai nē: „Nē”.