Monētu pāžs

 

 

 

Taisna kārts:

 

Iespējams, ka vairs nav aiz kalniem laiks, kad varēsiet nopelnīt kādu naudas summu un  sākt pats savu biznesu. Ja vaicājāt par stipendiju, tad jūs to dabūsiet. Ja turpināsiet cītīgi un pašaizliedzīgi strādāt, tad jūsu pūles tiks apbalvotas. Nelielie darījumi, ko patreiz plānojiet, novedīs jūs pie lēna, bet reāla progresa. Iespējams, ka drīz jūs saņemsiet zīmīti vai vēstuli, kas var ļoti ietekmēt jūsu tālākos notikumus. Jums jābūt ļoti uzmanīgam un akurātam ar dokumentiem. Jūsu īstā priekšrocība ir jūsu izglītība.

 

Kopējais raksturojums: Labas ziņas, iespēja dabūt darbu, lietu pabeigšana, konkrēti ieteikumi. Tikšanās ar Monētu pāžu.
Darbs: Sākuma stadija, taču ar lielu potenciālu. Grāmatvedis ekonomists, viegli apmācāms cilvēks.
Veselība: Viduvēja – vajag nostiprināt, var būt locītavu problēmas.
Attiecības: Stipru jūtu izveidošanās, aicinājums veidot tuvākas attiecības.

Cilvēka psihotips: Zemes stihija. Māceklis, uzticams, gudrs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka pieņemt piedāvājumu, kaut ko iemācīties. Brīdina – nekādas materiālās izdevības.
Jā vai nē: „Jā”. Labas ziņas, piedāvājums.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Visas grūtības, kas jums pēdējā laikā radušās, ir no tā, ka jūs pārāk neuzmanīgi lasiet dokumentus un līgumus. Visticamāk, jums var rasties birokrātiska rakstura problēmas un pārrunu kavēšanās. Varbūt jūs saņemsiet ne pārāk labu ziņu, kas attiecas uz finansēm. Jums vajag saņemt sevi rokās. Izmantojot savas dabiskās spējas un veselo saprātu, jūs spēsiet izbēgt no pagātnes kļūdu atkārtošanas.

 

Kopējais raksturojums: Kukuļi, uzpirkšana, nepatīkamas ziņas, sacelšanās pret vecākiem, izdabāšana saviem untumiem. Tikšanās ar apgrieztu Monētu pāžu.
Darbs: Kreditoru prasība atgriezt parādus, zema atdeve ieguldītiem līdzekļiem, zema kvalifikācija, nekvalitatīvas preces, nedrošs stāvoklis, viss tiek paveikts nelaikā.
Veselība: sastiepumi, izmežģījumi.
Attiecības: Nenopietnas, bezatbildīgas, cilvēki vīlušies viens otrā.

Cilvēka psihotips: Cilvēks, kas neprot mācīties ne no savām, ne no citu kļūdām. Dumpinieks, kauslis. Bezrūpība, paviršība, neprot apieties ar naudu.
Padoms, brīdinājums: Iesaka nepieņemt piedāvājumu, tā ir viltus iespēja. Brīdina, ka pastāv risks kļūt par vīlušos un vienaldzīgu cilvēku.
Jā vai nē: „Nē”. Lietu nenovedīsi līdz galam, vai arī, vilsies rezultātā.