Pieci kausi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Nesenā pagātnē jūs piedzīvojāt nopietnu zaudējumu vai tikāt pievilts. Jūs jūtaties pamests un atraidīts. Taču patiesība ne viss ir zaudēts. Jums vēl kaut kas ir palicis. Un tagad ir jāsakopo visi spēku, lai to saglabātu. Iespējams, ka tieši tagad jums ir sajūta, ka glāze ir pustukša. Taču visu laiku vajag atcerēties un sev iegalvot, ka glāze ir pa pusei pilna. Ja jums patreiz ir attiecības, ka neko vairāk par sāpēm jums nenes, tad vajag tās izbeigt. Iespējams, ka jums vajag nedaudz pasērot, lai izlādētu emocijas un atrāk spētu atgūties.

 

Kopējais raksturojums: Zaudētā prieka pavēlnieks. Zaudējums, aiziešana labākas dzīves meklējumos. Iegūšana caur zaudējumu.
Darbs: Biznesa atstāšana kādam citam. Ieguvumi ir vienādi ar zaudējumiem. Aiziešana no darba (brīvprātīga, caur piespiešanu).
Veselība: Nervu sabrukums, abscesu, augoņu vai labdabīgu audzēju noņemšana.
Attiecības: Smaga šķiršanās, taču ne galēja aiziešana. Šķiroties abām pusēm ir ko zaudēt.
Cilvēka psihotips: Iedomīgs, ietiepīga, kaprīzs, izlēmīgs, drosmīgs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka iet prom, meklēt ko jaunu. Brīdina – jums ir ko zaudēt.
Jā vai nē: „ Nē”. Solis pretī nopietnām pārmaiņām.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgrieztā pozīcijā šij kārtij ir divas nozīmes. Pozitīvais aspekts saka, ka emocionālās sāpes, kuras jūs nomoka pēdējā laikā, tuvojas beigām. Beidzot ir redzama gaisma tuneļa galā. Jūs sākat izveseļoties no pagātnes rētām un zaudējumiem. Iespējams, ka cilvēks, ar kuru jūs agrāk bijāt pazīstami, spēs atgriezt jūsu ticību nākotnei. Jūsu dzīvē var atgriezties vecs draugs. Iespējams, ka jums atgriezīsies jūsu zudusī mīlestība. Negatīvais aspekts runā par to, ka jums beidzot sev jāatzīst, ka kādas jums svarīgas attiecības ir izbeigušās uz visiem laikiem. Kārts var pareģot kādu zaudējumu, vientulību vai bēdas.

 

Kopējais raksturojums: Aiziešana bez vēlmes aiziet. Daudzkārtējas aiziešanas un atgriešanās. Vēlme atrisināt situāciju, taču trūkst izlēmības.
Darbs: Centieni atjaunot neatjaunojamo. Zemi ienākumi, trūkst attīstības.
Veselība: Nepieciešams attīrīt asinis.
Attiecības: Emocionāls sadisms, šantāža ar aiziešanas draudiem, daudzkārtēja aiziešana un atgriešanās.
Cilvēka psihotips: Manipulators, kas savu panāk ar draudiem, vieglākā gadījumā – neizlēmīgs cilvēks.
Padoms, brīdinājums: Iesaka labāk atgriezties. Brīdina, ka jūsu lēmums nav galējs.
Jā vai nē: Jūs nenovedīsiet līdz galam izvēlēto uzvedības modeli.