Pieci zižļi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Lai iegūtu kāroto, jums nāksies piedalīties tādās kā sacensībās vai arī atrisināt ļoti interesantu problēmu. Nevajag šajā momentā būt pasīvam. Jūsu neatlaidīgā nepatikšanu un šķēršļu pārvarēšana vainagosies panākumiem. Tas, ka jūs nevēlaties rēķināties ar cita cilvēka viedokli, var novest pie domstarpībām. Iespējams, ka jūs vienlaicīgi cenšaties darīt vairākas lietas un, lai tās novestu līdz galam, jum vajag sadalīt prioritātes. Iespējams, ka jums ir problēmas ar likumu. Jums vajag pārņemt kontroli pār kaitinošajām sīkām problēmām un nepatikšanām. Ja šī kārts ir izkritusi jautājumā par mīlestību, tad tā norāda uz to, ka par mīļotā cilvēka jūtām jums nāksies cīnīties ar konkurentu. Tagad jūs esiet enerģijas pārpilns. Jums vajag sarīkot ballīti vai nodoties cīņas mākslai. Dažkārt šo kārti saista ar sadzīves kautiņiem, tāpēc jūsu ģimenes miers un harmonija ir apdraudēta.

 

Kopējais raksturojums: Cīņas pavēlnieks.
Sacensības, cīņa (tāda, kur mērojas spēkiem); nepieciešamība aizstāvēt savas intereses atklātā cīņā. Konkurence, cīņa, cilvēku interešu konflikts ar līdzvērtīgām izredzēm, bet dažādiem viedokļiem. Atbrīvošanās no nevajadzīgām lietām (šķiršanās rezultātā – atjaunošanās, jaunā sākums). Spriedze uzdevuma izpildē. Ieildzis konflikts, kautiņš.
Darbs:  Konflikts ar kolēģiem, kompanjoniem. Domstarpības principiālos jautājumos (vētraini konflikti ar attiecību skaidrošanu, kad neviens negrib piekāpties. Krīze, kā grūdiens uz jaunu ciklu. Sacensības un mēģinājums ieviest stingrākus noteikumus, lai mazinātu konkurenci.
Veselība:  Cīņa par eksistenci, cīņa organisma iekšienē, augsta temperatūra. Slimības saasināšanās, sīkas traumas, iekaisuma procesi.
Attiecības: Attiecību skaidrošana, cīņa par līderību, sāncensība. Konflikts starp laulātajiem, kura pamatā ir sāncensība. Itāļu kaislības šķiršanās procesā. Ģimenes izjukšana. Aiziešana no mājām. Pāriešana uz jaunu attiecību atzaru. Pastāvīga cīņa par to, kurš galvenais. Attīstība caur sāpēm, konfliktu. Dažreiz – cīņu spēle.
Cilvēka psihotips: Iekšēja cīņa, konflikts ar sevi un apkārtējo pasauli, melnbalta domāšana. Cilvēks, kas uzprasās uz konfliktiem; iekšējas problēmas, nespēj samierināties ar sevi un provocē sev apkārt nepārtauktu konfliktu. Nekaunīgs, iedomīgs, kašķīgs, mīl aizstāvēt savu viedokli.
Padoms, brīdinājums:  Padoms aktīvi aizstāvēt savas tiesības, nebaidīties no saviem agresijas uzplūdiem. Ļauties atklātam konfliktam. Brīdina, ka jūs esiet pārāk tendēts uz konfliktu, variet uzrauties. Nāksies cīnīties ar līdzvērtīgu.
Jā vai nē:   „Nē”. Varianti pēc jautājuma būtības:
- ārējie apstākļi izrāda pretestību.
- konflikts neizbēgams, nāksies cīnīties.
- lai sasniegtu vēlamo, nāksies rīkot skandālu.
- iznākumu noteiks tikai cīņa.
Jūs sagaida jauni iekarojumi cīņas rezultātā.

 

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Šij kārtij ir divi aspekti. Pozitīvais ir tas, ka cīņa ir galā un nekas jums netraucēs turpināt ceļu. Negatīvais – jums apkārt ir neveselīga konkurence, sīki strīdi, kaut kādi šķēršļi. Atsevišķos gadījumos šī kārts runā par to, ka jūs tik ļoti esiet aizņemts ar saviem darba pienākumiem, ka jūsu veselība ir zināmā mērā apdraudēta. Vai arī strīdus, ka ir jums apkārt, jūs spēsiet pagriezt sev par labu.

 

Kopējais raksturojums: Viss tas pats, kas taisnā pozīcijā, bet daudz vājāk izteikts vai slēptā formā. Raizes, nervozitāte. Iespējams konflikts, kas tieši neskar pašu jautātāju. Konflikts pāraudzis kautiņā, rupja attiecību skaidrošana. Slēpta sāncensība. Strīdi, domstarpības, ko var pavērst sev par labu. Nekaunība, skandāls, ko risina ar spēku.
Darbs:  Neauglīga kolektīva darbība (katrs dara, kā grib, rezultāta nekāda). Problēmas, kas parādās tikai tad, kad darbs jau uzsākts: ne līdz galam saprata, ne līdz galam izdomāja utt.. Ļoti sīva konkurence, peļņa caur ļoti smagu darbu.
Veselība:  Organisma cīņa pašam ar sevi. Ilga un sīva cīņa par izveseļošanos.
Attiecības: Slēpts konflikts, kas netiek atrisināts, bet kļūst dziļāks. Sociālā stāvokļa neviennozīmīgums (it kā mīl, it kā tikai uz tēju ieskrējis; nenoteiktība velkas un velkas). Neviens negrib piekāpties, nespēj vienoties.
Cilvēka psihotips: Neapmierinātas prasības, frustrācija. Pārlieka uzmanīšanās (bailes no konflikta situācijām, kaut tikai kaut kas nenotiek). Apslēpts naidīgums, kas maskējas zem laipnības. Rupjība kā aizsardzības reakcija.
Padoms, brīdinājums:  Iesaka izvairīties no cīņas, palikt malā. Demonstrējiet rupjību, cietsirdību. Brīdina atteikties no savas pozīcijas pirms lieta nonākusi līdz cīņai. Vieglāk atteikties, nekā cīnīties. Laikus apstājieties.
Jā vai nē:  Tiksiet ievilkts procesā pret savu gribu. Turieties pa gabalu no skaidrošanās. Variet kļūt par nejaušu kautiņa dalībnieku vai liecinieku.