Pieci zobeni

 

 

 

Taisna kārts:

 

Visticamāk, ka jūsu uzvedība apkārtējiem šķiet negatīva un iznīcinoša. Jums vajadzētu apspiest savu lepnumu un uzlikt sev noteiktus ierobežojumus, tikai tad jūs varēsiet sasniegt vēlamo. Jūs esiet egoistisks un negribiet atzīt, ka esiet ķēries pie lietas, kas jums īsti nepatīk. Visticamāk, jūs savās kļūdās vainojiet citus. Jūsu galvenais mēŗkis ir uzvara un vienalga, par kādu cenu jums tā tiks. Iespējams, ka jūs dabūjāt to, par ko tik ilgi sapņojāt un pēkšņi apjautāt, ka šī uzvara jums nenes ilgi kāroto mieru, tā nerealizē visas jūsu vēlmes. Jūsu agresīvā rīcība jums nepalīdzēs panākt vēlamo rezultātu, bet panāks tieši pretējo. Jums beidzot jāpieņem, ka ne viss ir jūsu spēkos un ne visu variet mainīt, tāpēc jums labāk atzīt savu sakāvi.

 

Kopējais raksturojums: Sakāve – ne tieša sakāve, bet uzvara ar pārāk lieliem zaudējumiem. Nepabeigta uzvara, uzvara ar divējādu iznākumu.
Darbs: Konkurence, kuru var pieveikt tikai uz laiku, bet ne uzvarēt pavisam (piemēram, jaunāko tehnoloģiju lauciņš). Lieli ieguldījumi, bet maza peļņa. Firmas viendienītes – dabūja naudu un aizvērās.
Veselība: Glābt par jebkuru cenu.
Attiecības: Vēlme iekarot partneri par jebkuru cenu, bet pēc tam neapmierinātība – priekš kam to vajadzēja? Attiecības, kur iekarošanas process ir interesantāks par pašu ieguvumu. Skandāls bez rezultāta: sastrīdējās un nomierinājās.
Cilvēka psihotips: Kauslis, „cīņas suns” ar nāvīgu tvērienu.
Padoms, brīdinājums: Iesaka novest lietu līdz uzvarai ar jebkuriem līdzekļiem. Brīdina, ka uzvaras cena var būt pārāk dārga.
Jā vai nē: „Nē”. Spēle nav pūļu vērta.

 

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgrieztās kārts pozitīvā nozīme ir tajā, ka beidzot ir pienācis gals apmelojumiem un uzbrukumiem jums. Negatīvais – jūs jūtieties pazemots un dažreiz jums liekas, ka jūs vajā. Jums ir ļoti zems pašvērtējums. Tas var būt dēļ tā, ka jūs pirms tam tikāt regulāri pazemots un nesen cietāt graujošu sakāvi.  Iespējams, ka kāds jūs regulari izseko vai pat atklāti jums uzbrūk.

 

Kopējais raksturojums: Vēl sliktāka kā taisnā pozīcijā. Zaudējums, atkāpšanās no cīņas.
Darbs: Aiziešana no tigus uz kādu laiku, pārcelšanās uz rezerves pozīcijām.
Veselība: Konservatīva ārstēšanās, kas provocē slimību asām izpausmēm, lai precizētu diagnozi.
Attiecības: Atteikšanās no cīņas par partneri uz kādu laiku.
Cilvēka psihotips: Uzvarēts, bet ne salauzts.
Padoms, brīdinājums: Iesaka uz laiku atzīt sakāvi (padodieties, lai uzvarētu). Brīdina, ka gaida nežēlīga cīņa.
Jā vai nē: Pastāv zaudējuma risks.