Septiņas monētas

 

 

 

Taisna kārts:

 

Septiņām monētām ir divas nozīmes. Ja jums liekas, ka viss, ko dariet ir velti, tad neticiet šīm jūtām. Patiesībā tā nemaz nav un viss jums izdosies. Varbūt jums patreiz vienkārši vajag pauzi, lai nostiprinātu tos rezultātus, ko esiet jau sasniedzis. Jūsu piņķerīgais un pacietīgais darbs veicina lēnu, bet pārliecinošu virzību uz priekšu. Visticamāk, jūsu finansiālais stāvoklis drīz uzlabosies. Ja izklājumā kopumā ir negatīvas kārtis, tad tāda ir arī šij. Visticamāk, šādā situācijā jums vajadzētu atteikties no projekta, pie kura jūs tik ilgi un cītīgi strādājāt. Varbūt jūs esiet sapratis, ka, neskatoties uz lielo ieguldīto darbu, jūs rezultātu nesasniegsiet. Varbūt jums radīsies veselības problēmas.

 

Kopējais raksturojums: Nepilnīga veiksme. Neapmierinātība ar sava darba augļiem, nogurums. Nepieciešams mainīt stratēģiju mērķa sasniegšanai. Maza raža.
Darbs: Lieli ieguldījumi, maza atdeve. Daudz darba, maza peļņa. Neefektīva ražošana. Nepieciešams mainīt pieeju lietām. Iespējams, ka tas ir periods, kad līdzekļi tiek ieguldīti pamata veidošanai un nepieciešama pacietība līdz ieguldījumi nesīs atdevi.
Veselība: Nervu un fiziskais izsīkums. Avitaminoze. Nepieciešams lietot stiprinošus līdzekļus (vitamīnus, pārtikas piedevas).
Attiecības: Neapmierinātība ar to, kā veidojas attiecības. Kaut kas jāmaina. Viens no partneriem visu laiku iegulda attiecībās, bet otrs tikai ņem. Vai arī, viens visu laiku strādā, bet otrs ir pats par sevi, atstāts novārtā. Abi grib kaut ko mainīt.
Cilvēka psihotips: Mūžīgi aizņemts, neapmierināts, nodzīts. Neskatoties uz visu to, ka viņam ir viss nepieciešamais, neapmierināts ar savu dzīvi.
Padoms, brīdinājums: Iesaka mainīt pieeju lietām. Brīdina par neapmierinātību ar rezultātu.
Jā vai nē: „Nē”. Maza atdeve, rezultāts sliktāks kā gaidīts.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Padomājiet, jūsu aktīvā virzība var tā arī nekur nenovest. Situācija, kurā atrodieties, liek jums bez ierunām atdot visu iepriekš izcīnīto. Jūsu satraukums par naudu ir pamatots. Dēļ tā, ka jums radušās finansiālas problēmas, jums nāksies atteikties no projekta. Varbūt jūs paņēmāt pārāk lielu kredītu vai kādam aizdevāt naudu? Jums vajag mācīties no savām kļūdām, lai jūs varētu no tām izbēgt.

 

Kopējais raksturojums: Traucējumi, iestrēgšana neveiksmēs; viss krīt ārā no rokām. Tiek darīts pārāk maz, lai gūtu nopietnu rezultātu (maz iegulda, maz saņem). Bezjēdzīga uzvedība nes bezjēdzīgu rezultātu.
Darbs: Ļoti viduvējs bizness vai līguma darbs. Darbs krīt no rokām ārā dēļ tā, ka nav materiālās motivācijas (vai arī dēļ uzskata, ka ieguldītais darbs ir bezjēdzīgs).
Veselība: Nevērīga attieksme pret veselību. Maz pievērš uzmanību savai veselībai.
Attiecības: Viduvējas, neattīstās, palaistas brīvgaitā: „vismaz ir kaut kādas nekā nekādas, lai nu paliek kā ir”.
Cilvēka psihotips: Interns attiecībā uz visu. Gaida, ka atnāks labais onkulis un atrisinās visas problēmas. Nevērīgs, vienaldzīgs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka mierīgāk uztvert sīkās neveiksmes. Brīdina, ka zemais rezultāts var būt dēļ zemās ieinteresētības.
Jā vai nē: Lietas pamazām virzīsies arī bez jūsu līdzdalības.